Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Суд третейський — суд братерський (Народна мудрість) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст
    Менеджмент організацій і адміністрування

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр
    Менеджмент

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент (Заочна форма)

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Державно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Кримінально-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Цивільно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Спеціалізація земельного та господарського права

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Державно-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Кримінально-правова спеціалізація

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр
    Цивільно-правова спеціалізація




    1) Андрощук Лариса Степанівна,
    2) Баула Надія Василівна,
    3) Бецал Катерина Сергіївна,
    4) Білий Андрій Анатолійович,
    5) Білик Алла Едуардівна,
    6) Бойко Юлія Олександрівна,
    7) Борикін Андрій Сергійович,
    8) Бурла Сергій Георгійович,
    9) Возна Тетяна Олександрівна,
    10) Войтов Олексій Григорович,
    11) Воробйова Ірина Олександрівна,
    12) Ворона Наталія Володимирівна,
    13) Гафурова Зоряна Рахматовна,
    14) Гожа Тетяна Олегівна,
    15) Головчук Дмитро Васильович,
    16) Гончарова Наталія Іванівна,
    17) Грейман Інна Вячеславівна,
    18) Гулеватий Сергій Олександрович,
    19) Дасюк Павло Сергійович,
    20) Демяненко Наталія Вікторівна,
    21) Довгомуд Іван Миколайович,
    22) Жарковський Ярослав Олександрович,
    23) Жеребецький Андрій Сергійович,
    24) Загоруйко ,
    25) Заремба Кристина Валеріївна,
    26) Зозуля Іванна Миколаївна,
    27) Зусько Тетяна Володимирівна,
    28) Казюк Олександр Олександрович,
    29) Кантур Тетяна Миколаївна,
    30) Кармаліта Микола Миколайович,
    31) Ковальчук Аліна Олегівна,
    32) Когут Вікторія Володимирівна,
    33) Козак Юлія Миколаївна,
    34) Кондратюк Віталій Іванович,
    35) Кондратюк Мирослав Андрійович,
    36) Кондратюк Оксана Феліксівна,
    37) Кондратюк Степан Степанович,
    38) Конєв Євгеній Сергійович,
    39) Корнійчук Ольга Сергіївна,
    40) Корнійчук Ярослава ,
    41) Кравчук Вадим Олександрович,
    42) Кравчук Ольга Анатоліївна,
    43) Кривушко Богдан Петрович,
    44) Кузіна Наталія Михайлівна,
    45) Кухар Ярослав В’ячеславович,
    46) Куценко Лілія Анатоліївна,
    47) Кучер Марина Миколаївна,
    48) Латка Анатолій Миколайович,
    49) Латка Дарія Олександрівна,
    50) Липко Сергій Петрович,
    51) Лисий Петро Михайлович,
    52) Лісовий Володимир Валентинович,
    53) Машталір Максим Анатолійович,
    54) Мельник ,
    55) Мельник Наталія Петрівна,
    56) Микуліч Віталій Володимирович,
    57) Миськів Ольга Валентинівна,
    58) Мозолюк Олександр Євгенович,
    59) Мруг Артем Ігорович,
    60) Мудрицька Юлія Василівна,
    61) Негодуйко Інна Олегівна,
    62) Нина Аліса Миколаївна,
    63) Ніколаєва Альона Олександрівна,
    64) Нуцаль Андрій Олексійович,
    65) Остапчук Олег Петрович,
    66) Очкур Ярослав Анатолійович,
    67) Пальчиковська Юлія Михайлівна,
    68) Панчик Андрій Іванович,
    69) Паньо Андрій Степанович,
    70) Петрикін Олександр Володимирович,
    71) Пилявець Валентина Миколаївна,
    72) Письменна Леся Богданівна,
    73) Присяжний Віталій Володимирович,
    74) Продан Олег Олегович,
    75) Радченков Олександр Юрійович,
    76) Репінецька Юлія Олександрівна,
    77) Розізнаний Тарас Олександрович,
    78) Русєва Марина Юріївна,
    79) Сауляк Ірина Володимирівна,
    80) Слободян Олександр Іванович,
    81) Столаба Юлія Миколаївна,
    82) Татарчук Едуард Адамович,
    83) Твердохліб Анна Вікторівна,
    84) Теслюк Альона Максимівна,
    85) Ткачук Ірина Юріївна,
    86) Ткачук Марія Олександрівна,
    87) Федоренко Юлія Вікторівна,
    88) Холявко Тетяна Вікторівна,
    89) Цибульський Руслан Сергійович,
    90) Чернявська Юлія Ігорівна,
    91) Чопик Юрій Олександрович,
    92) Шевченко Сергій Леонідович,
    93) Шпилюк Тетяна Петрівна,
    94) Шульга Сергій Олександрович,
    95) Юхименко Анатолій Васильович,
    96) Ючкова Ольга Володимирівна,
    97) Ярема Роман Андрійович,
    98) Яцишина Катерина Сергіївна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.