Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Я вами керую, щоб ви мені платили, а ви мені платите, щоб я вам наказував (Карел Чапек) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст
    Менеджмент організацій і адміністрування

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр
    Менеджмент

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент (Заочна форма)

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів




    1) Абросімов Ігор Сергійович,
    2) Авдєєва Світлана Володимирівна,
    3) Ахапкіна Лариса Вікторівна,
    4) Багінська Людмила Павлівна,
    5) Бакалець Дар’я Володимирівна,
    6) Белицький Євген Олексійович,
    7) Бернацька Ірина Анатоліївна,
    8) Блашко Віталій Вікторович,
    9) Богдан Олексій Ігорович,
    10) Бойчук Віта Олександрівна,
    11) Бородачов Вадим Олегович,
    12) Брушнівський Олег Юрійович,
    13) Вальчук Алла Борисівна,
    14) Вербівська Ірина Володимирівна,
    15) Виногородська Юлія Олександрівна,
    16) Гаврилюк Ірина Андріївна,
    17) Гак Олена Анатоліївна,
    18) Гетьман Ніла Анатоліївна,
    19) Гуменюк Леся Володимирівна,
    20) Гуцол Альона Олександрівна,
    21) Данькова Вікторія Станіславівна,
    22) Дикун Ольга Василівна,
    23) Діхтяренко Максим Дмитрович,
    24) Долгий Сергій Вікторович,
    25) Задойний Сергій Миколайович,
    26) Закордонець Олеся Олександрівна,
    27) Калоян Гагік Размікович,
    28) Камфорович Анастасія Валеріївна,
    29) Капітан Надія Володимирівна,
    30) Карпець Сергій Валерійович,
    31) Кащина Інна Сергіївна,
    32) Коберський Ігор Павлович,
    33) Колісник Руслан Федорович,
    34) Коломеєць Андрій Ярославович,
    35) Коломієць Ліана Володимирівна,
    36) Комар Світлана Володимирівна,
    37) Кондратюк Ольга Анатоліївна,
    38) Коробова Олена Миколаївна,
    39) Корчак Вікторія Олегівна,
    40) Коршук Надія Леонідівна,
    41) Кострицька Ольга Вікторівна,
    42) Коцупей Вадим Миколайович,
    43) Красінчук Наталія Вікторівна,
    44) Крикун Олександр Миколайович,
    45) Купріянова Оксана Вікторівна,
    46) Кушнір Євген Миколайович,
    47) Лазарук Максим Миколайович,
    48) Лазуренко Анастасія Давидівна,
    49) Лазуренко Дмитро Георгійович,
    50) Луценко Тетяна Віталіївна,
    51) Любін Андрій Васильович,
    52) Мамчур Віктор Вікторович,
    53) Матковський Дмитро Сергійович,
    54) Муляр Роман Ігорович,
    55) Огороднік Віктор Володимирович,
    56) Оліферук Ольга Вікторівна,
    57) Оскома Наталія Віталіївна,
    58) Павлюк Альона Вікторівна,
    59) Панченко Оксана Леонідівна,
    60) Панькова Оксана Вікторівна,
    61) Петров Іван Петрович,
    62) Півхлопко Наталія Броніславівна,
    63) Підлісний Віталій Миколайович,
    64) Побережна Олена Володимирівна,
    65) Радченко Едуард Анатолійович,
    66) Ратовська Тетяна Олександрівна,
    67) Рожкова Ольга Андріївна,
    68) Рокіцький Іван Павлович,
    69) Сандуленко Роман Петрович,
    70) Свідерська Любов Василівна,
    71) Слободянюк Іванна Володимирівна,
    72) Смірнов Максим Андрійович,
    73) Соботюк Михайло Олексійович,
    74) Сопронюк Леся Андріївна,
    75) Стахов Юрій Анатолійович,
    76) Стецько-Хома Тарас Олександрович,
    77) Сторощук Оксана Вікторівна,
    78) Сутгаймер Валерія Анатоліївна,
    79) Сухіна Надія Григорівна,
    80) Табачківська Маргарита Миколаївна,
    81) Теслик Алла Юріївна,
    82) Ткач Ольга Степанівна,
    83) Токаренко Іван В’ячеславович,
    84) Ференс Геннадій Віталійович,
    85) Цвик Андрій Олегович,
    86) Целіх Андрій Вікторович,
    87) Ціпенко Антоніна Миколаївна,
    88) Чернецька Тетяна Анатоліївна,
    89) Чорна Юлія Михайлівна,
    90) Шинкарчук Ірина Анатоліївна,
    91) Щепковська Тетяна Валеріївна,
    92) Щирба Сергій Олегович,
    93) Яковенко Володимир Володимирович,
    94) Яремчук Тетяна Сергіївна,
    95) Ярова Аліна Анатоліївна,
    96) Яровець Ірина Анатоліївна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.