Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Говори правду, і тоді не доведеться нічого запам'ятовувати (Марк Твен) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст
    Менеджмент організацій

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр
    Менеджмент

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент (Заочна форма)

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Андреєва Марія Вікторівна,
    2) Андрощук Олександр Володимирович,
    3) Банашко Олександр Анатолійович,
    4) Бандирська Ірина Олександрівна,
    5) Бесараба Ірина Анатоліївна,
    6) Бойко Василь Олегович,
    7) Бойко Наталія Вікторівна,
    8) Бондар Олег Васильович,
    9) Брикайло Володимир Іванович,
    10) Варченко Віта Василівна,
    11) Вержбицька Альона Юріївна,
    12) Височанська Христина Іванівна,
    13) Власюк Леся Володимирівна,
    14) Волос Оксана Володимирівна,
    15) Гавриленко Наталія Дмитрівна,
    16) Гаджула Юлія Вікторівна,
    17) Гаруліч Максим Вікторович,
    18) Гладій Сергій Володимирович,
    19) Гловацька Тетяна Василівна,
    20) Говорецький Олександр Болеславович,
    21) Гринь Віталій Олександрович,
    22) Дащенко Тетяна Миколаївна,
    23) Доскоч Інна Олександрівна,
    24) Дябел Вадим Олександрович,
    25) Жедік Геннадій Георгійович,
    26) Жучок Вадим Валентинович,
    27) Залізінський Віталій Вікторович,
    28) Ільницька Оксана Миколаївна,
    29) Каляєва Оксана Леонідівна,
    30) Капітонець Юлія Вікторівна,
    31) Касянюк Юлія Володимирівна,
    32) Кметь Тетяна Володимирівна,
    33) Кміта Аліса Володимирівна,
    34) Ковальський Артур Олександрович,
    35) Козак Дмитро Володимирович,
    36) Кондратюк Каріна Олександрівна,
    37) Косінський Артур Валерійович,
    38) Кравець Віктор Михайлович,
    39) Кричківська Анна Юріївна,
    40) Кузюк Сергій Іванович,
    41) Куржій Наталія Петрівна,
    42) Кушнір Андрій Васильович,
    43) Лапко Ульяна Сергіївна,
    44) Лоборчук Лідія Миколаївна,
    45) Лукащук Юлія Анатоліївна,
    46) Мартинюк Юлія Олександрівна,
    47) Мартіросян Марина Кароївна,
    48) Марченко Ольга Миколаївна,
    49) Мельник Ольга Володимирівна,
    50) Мельник-Кірієнко Альона Петрівна,
    51) Меренков Олександр Володимирович,
    52) Молода Ілона Олександрівна,
    53) Молотай Олександр Юрійович,
    54) Молчанюк Вікторія Миколаївна,
    55) Москаленко Оксана Михайлівна,
    56) Мочерняк Надія Григорівна,
    57) Назарко Андрій Леонідович,
    58) Непокульчицька Олеся Василівна,
    59) Новосадюк Сніжана Валеріївна,
    60) Омельянов Сергій Анатолійович,
    61) Орлова Катерина Борисівна,
    62) Падневич Ірина Олексіївна,
    63) Пахольчук Анна Іванівна,
    64) Пелюх Олена Сергіївна,
    65) Перетятко Олег Валерійович,
    66) Підгорна Іванна Василівна,
    67) Полюк Роман Анатолійович,
    68) Приступа Ірина Сергіївна,
    69) Радченко Діна Леонідівна,
    70) Расєвіч Наталія Володимирівна,
    71) Рижикова Анна Сергіївна,
    72) Руда Катерина Володимирівна,
    73) Рудницька Олена Миколаївна,
    74) Самсонюк Олександр Васильович,
    75) Снігур Наталія Іванівна,
    76) Сорока Людмила Анатоліївна,
    77) Стаднік Олександр Васильович,
    78) Стахова Наталія Леонтіївна,
    79) Степовий Максим Юрійович,
    80) Стецькова Вікторія Василівна,
    81) Стрілець Світлана Володимирівна,
    82) Сумик Наталія Петрівна,
    83) Тарадайко Зорина Володимирівна,
    84) Теклюк Ольга Валентинівна,
    85) Тимчук Олена Володимирівна,
    86) Федорчук Тетяна Віталіївна,
    87) Ханніязова Лілія Володимирівна,
    88) Хоменко Марія Миколаївна,
    89) Чеканівська Наталія Іванівна,
    90) Черевата Ірина Олександрівна,
    91) Чернецький Сергій Володимирович,
    92) Човган Дмитро Васильович,
    93) Шейгис Людмила Василівна,
    94) Шеремета Діна Володимирівна,
    95) Шеховцова Ніна Геннадіївна,
    96) Школьнік Ірина Вікторівна,
    97) Шумейко Наталія Олександрівна,
    98) Щербань Альона Валеріївна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.