Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Заможні ті, хто вміє обмежувати бажання своїми можливостями (Гібер) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст
    Менеджмент організацій

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр
    Менеджмент

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент (Заочна форма)

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Антонюк Ольга Миколаївна,
    2) Береза Микола Олександрович,
    3) Біденко Анастасія,
    4) Бондарчук Олеся Вікторівна,
    5) Букреєв Олексій Віталійович,
    6) Веремейко Руслан Гересимович,
    7) Галицький Андрій Віталійович,
    8) Гарбуз Наталія Олександрівна,
    9) Голуб Олександр Олександрович,
    10) Горбачевський Богдан Юрійович,
    11) Грицюк Алла Григорівна,
    12) Грошко Світлана Василівна,
    13) Гуменюк Ірина Миколаївна,
    14) Дяк Олег Миколайович,
    15) Жданова Аліна Ігорівна,
    16) Жуковський Юрій Вікторович,
    17) Забєлін Анатолій Володимирович,
    18) Забідовська Марина Сергіївна,
    19) Забідовський Олег Геннадійович,
    20) Захожий Андрій Іванович,
    21) Іванов Олександр Володимирович,
    22) Казарець Сергій Анатолійович,
    23) Ковалівська Олена Олександрівна,
    24) Козир Валентин Костянтинович,
    25) Колішко Леся Василівна,
    26) Коломенко Олександр Павлович,
    27) Корнілов Віктор Віталійович,
    28) Коробчук Олег Анатолійович,
    29) Косовський Олег Миколайович,
    30) Курсіте Крістіна Жанісівна,
    31) Кучерук Віталій Павлович,
    32) Левандовська Ірина Олегівна,
    33) Легенчук Юлія Григорівна,
    34) Лемещук Андрій Віталійович,
    35) Лукіянова Юлія В’ячеславівна,
    36) Майданець Ірина Віталіївна,
    37) Мантуляк Тетяна Володимирівна,
    38) Маркова Олександра Валеріївна,
    39) Миколайчук Тетяна Юріївна,
    40) Мисечко Віктор Васильович,
    41) Михацький Андрій Олександрович,
    42) Міхалець Ілона Станіславівна,
    43) Міхалець Наталія Володимирівна,
    44) Міхняк Галина Михайлівна,
    45) Мурадян Нарек Мнацаканович,
    46) Мураль Богдан Ярославович,
    47) Нестеров Дмитро Олександрович,
    48) Нетичай Юлія Василівна,
    49) Ніколайчук Роман Миколайович,
    50) Огороднік Дмитро Віталійович,
    51) Остапчук Юлія Олександрівна,
    52) Остафійчук Людмила Сергіївна,
    53) Пархоц Альона Анатоліївна,
    54) Паршенко Мирослава Володимирівна,
    55) Паршенко Ольга Вікторівна,
    56) Пачковська Богдана Павлівна,
    57) Пилип’юк Микола Миколайович,
    58) Полюк Інна Володимирівна,
    59) Приймак Леся Олександрівна,
    60) Прудивус Альона Олександрівна,
    61) Романюк Наталія Василівна,
    62) Сахнацька Крістіна Олегівна,
    63) Сирота Людмила Павлівна,
    64) Сікало Володимир Анатолійович,
    65) Слободчікова Людмила Олександрівна,
    66) Слободян Тетяна Василівна,
    67) Соловйова Ірина Володимирівна,
    68) Сорокіна Крістіна Артурівна,
    69) Степанишин Олександр,
    70) Суберляк Юлія Анатоліївна,
    71) Суховерко Оксана Вікторівна,
    72) Тимцясь Юлія Юріївна,
    73) Тисяк-Мураль Леся Іванівна,
    74) Туринський Дмитро Васильович,
    75) Ферлей Іван Васильович,
    76) Фуркало Вікторія Сергіївна,
    77) Цвик Аріна Романівна,
    78) Цегеля В’ячеслав Васильович,
    79) Цибульська Ольга Олександрівна,
    80) Чернецька Наталія Петрівна,
    81) Чернійчук Любов Вікторівна,
    82) Шалагін Олексій Олександрович,
    83) Шибінська Світлана Анатоліївна,
    84) Шмиглюк Сергій Миколайович,
    85) Юрчук Наталія Олександрівна,
    86) Якимчук Максим Юрійович,
    87) Яснюк Алла Іванівна,
    88) Ястрєбов Олексій Юрійович,
    89) Яцюк Наталія Володимирівна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.