Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Варто нам побачити правознавця в мантії і шапочці - і ми вже повні віри в його таланти (Блез Паскаль) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст
    Менеджмент організацій

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр
    Менеджмент

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент (Заочна форма)

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Бейдерман Олег Станіславович,
    2) Білий Олександр Ігорович,
    3) Більська Світлана Альбінівна,
    4) Бісіркіна Валерія Євгеніївна,
    5) Бражук Олександр Васильович,
    6) Вавринчук Руслана Юріївна,
    7) Вересюк Микола Сергійович,
    8) Вознюк Юлія Віталіївна,
    9) Возняківська Альона Станіславівна,
    10) Войт Олег Сергійович,
    11) Гаврилюк Василь Анатолійович,
    12) Галишич Михайло Петрович,
    13) Глібко Аліна Валеріївна,
    14) Горська Олена Віталіївна,
    15) Гринчук Олена Валеріївна,
    16) Гуменна Юлія Юріївна,
    17) Гуменюк Дмитро Миколайович,
    18) Гурська Дана Геннадіївна,
    19) Дублєва Катерина Євгенівна,
    20) Кадай Наталя Сергіївна,
    21) Ковальчук Роман Васильович,
    22) Колибашкіна Любов Анатоліївна,
    23) Колмогорова Ірина Павлівна,
    24) Космак Ігор Миколайович,
    25) Коцюбняк Валентина Володимирівна,
    26) Кукурудза Євген Васильович,
    27) Кулик Олександр Вікторович,
    28) Ландаус Олександр Сергійович,
    29) Лозан Павло Васильович,
    30) Лукова Ольга Володимирівна,
    31) Лукомський Сергій Петрович,
    32) Любонька Олександр Олександрович,
    33) Магльона Дмитро Іванович,
    34) Маримонський Дмитро Павлович,
    35) Мельничук Валентина Михайлівна,
    36) Михальчук Віктор Володимирович,
    37) Молдован Оксана Павлівна,
    38) Музичук Олександр Олексійович,
    39) Онуфран Ірина Валеріївна,
    40) Остапов Юрій Анатолійович,
    41) Павлюк Богдан Петрович,
    42) Панасюк Марія Петрівна,
    43) Пастерук Олексій Миколайович,
    44) Пилипчук Дмитро Анатолійович,
    45) Пилипчук Марина Олександрівна,
    46) Побережна Марина Русланівна,
    47) Погрібна Мар’яна Володимирівна,
    48) Подорожна Юлія Анатоліївна,
    49) Редько Інна Сергіївна,
    50) Резнік Сергій Костянтинович,
    51) Резнікова Ольга Юріївна,
    52) Рибак Наталія Дмитрівна,
    53) Ричкова Альона Віталіївна,
    54) Роздайгора Костянтин Сергійович,
    55) Рудь Вадим Васильович,
    56) Сакалюк Олесь Сергійович,
    57) Свідерська Тетяна Миколаївна,
    58) Свінціцький Ян Станіславович,
    59) Сторожук Євгеній Олегович,
    60) Ступарь Юлія Василівна,
    61) Супрун Альона Миколаївна,
    62) Фадєєва Інна Олексіївна,
    63) Франкова Марина Василівна,
    64) Хмельницька Ірена Анатоліївна,
    65) Хоптяний Олександр Олександрович,
    66) Храпач Інна Миколаївна,
    67) Цибуля Віктор Іванович,
    68) Цісарук Олександр Савелійович,
    69) Шаджій Наталія Миколаївна,
    70) Шевчук Анастасія Василівна,
    71) Шевчук Анна Леонідівна,
    72) Якімцова Катерина Володимирівна,
    73) Ярова Ольга Юріївна,
    74) Яцик Мар’яна Михайлівна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.