Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Краще бути смиренним грішником, ніж гордим праведником (Августин) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Тендерні закупки
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст
    Менеджмент організацій

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент (Заочна форма)

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр
    Менеджмент організацій

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Антков Ігор Леонідович,
    2) Антосєв Віктор Петрович,
    3) Бабич Світлана Іванівна,
    4) Базелюк Тетяна Валеріївна,
    5) Барташак Сергій Миколайович,
    6) Бельський Андрій Віталійович,
    7) Біленька Валентина Володимирівна,
    8) Блажко Юлія Олексіївна,
    9) Боднар Василь Васильович,
    10) Бойчук Тетяна ,
    11) Бормецький Дмитро Олександрович,
    12) Бохонько Наталія Дмитрівна,
    13) Боярчук Сергій Анатолійович,
    14) Бунт Ярослава Іванівна,
    15) Бурдинська Людмила Аркадіївна,
    16) Вараниця Наталія Володимирівна,
    17) Веселовський Сергій Сергійович,
    18) Галка Андрій Володимирович,
    19) Гевал Наталія Анатоліївна,
    20) Герелей Дмитро Миколайович,
    21) Гладун Ольга Петрівна,
    22) Гноянко Артем Володимирович,
    23) Гончаренко Ольга Сергіївна,
    24) Гринчук Тетяна Миколаївна,
    25) Гунчак Марина Валеріївна,
    26) Децик Оксана Миколаївна,
    27) Дзиганський Олександр Олегович,
    28) Дмитрів Леся Іванівна,
    29) Доманський Андрій Анатолійович,
    30) Євтушенко Інна Вікторівна,
    31) Загородна Леся Василівна,
    32) Зімін Олександр Леонідович,
    33) Івах В’ячеслав Анатолійович,
    34) Карвасарна Ірина Володимирівна,
    35) Кирилюк Людмила Василівна,
    36) Кирієнко Валентина Вікторівна,
    37) Кляхін Артем Анатолійович,
    38) Ковальська Інна Юріївна,
    39) Козак Олег Володимирович,
    40) Козак Світлана Іванівна,
    41) Коломенко Любов Анатоліївна,
    42) Копецька Наталія Феодосіївна,
    43) Костюк Лілія Миколаївна,
    44) Кушнір Інна Миколаївна,
    45) Лаба Євгеній Васильович,
    46) Лапчук Любов Іванівна,
    47) Літвінчук Ірина Василівна,
    48) Луца Андрій Андрійович,
    49) Мазур Оксана Антонівна,
    50) Малогловець Катерина Борисівна,
    51) Мевша Денис Васильович,
    52) Мельник Ірина Віталіївна,
    53) Мельник Ірина Володимирівна,
    54) Мельник Олена Володимирівна,
    55) Мельник Світлана Миколаївна,
    56) Мержвінський Вадим Вікторович,
    57) Миронюк Наталія Василівна,
    58) Михайленко Олександр Владиславович,
    59) Молода Ірина Миколаївна,
    60) Морзюк Наталія Ярославівна,
    61) Муляр Тетяна Миколаївна,
    62) Нахілко Тетяна Юріївна,
    63) Нечухраний Павло Вікторович,
    64) Новосельський Ігор Віталійович,
    65) Омельчук Юлія Володимирівна,
    66) Панєнко Тетяна Володимирівна,
    67) Петрова Світлана Петрівна,
    68) Петрокушина Наталія Вікторівна,
    69) Піголь Лариса Анатоліївна,
    70) Плавуцька Ольга Миколаївна,
    71) Присяжна Джемма Романівна,
    72) Присяжний Назар Михайлович,
    73) Рижиков Максим Олександрович,
    74) Ряба Оксана Григорівна,
    75) Савчук Наталія Анатоліївна,
    76) Сауляк Наталія Ігорівна,
    77) Сахаров Віталій Валерійович,
    78) Скоп Віталій Георгійович,
    79) Слободян Оксана Олександрівна,
    80) Соколовська Юлія Василівна,
    81) Соцька Олеся Миколаївна,
    82) Стадник Марина Володимирівна,
    83) Старигін Дмитро Олексійович,
    84) Стаховська Наталія Олександрівна,
    85) Стецюк Олексій Іванович,
    86) Стецюк Сніжана Володимирівна,
    87) Сторожук Тетяна Василівна,
    88) Теплих Олена Василівна,
    89) Трембач Віталій Миколайович,
    90) Хоменко Дмитро Леонідович,
    91) Чумак Тетяна Вікторівна,
    92) Шакотько Ігор Олегович,
    93) Шпичко Катерина Миколаївна,
    94) Щерба Оксана Вікторівна,
    95) Ягодін Максим Миколайович,
    96) Якименко Олена Анатоліївна,
    97) Яремчук Юрій Дмитрійович,
    98) Ярошевська Анжела Борисівна,
    99) Ясінська Марина Олегівна,
    100) Яцух Руслана Василівна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2017 р.