Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Таємниця успіху у тому, щоб бути готовим скористатися зі слушної нагоди, коли вона настане (Б. Шоу) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Тендерні закупки
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст
    Менеджмент організацій

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент (Заочна форма)

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр
    Менеджмент організацій

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Андрощук Олександр Володимирович,
    2) Атанасова Діана Стоянова,
    3) Басюк Катерина Іванівна,
    4) Бідасюк Андрій Леонідович,
    5) Білецький Олександр Вікторович,
    6) Бойко Василь Олегович,
    7) Бутрик Наталія Василівна,
    8) Варченко Віта Василівна,
    9) Венгер Діна Володимирівна,
    10) Вержбицька Альона Юріївна,
    11) Вишнівська Альона Іванівна,
    12) Власюк Леся Володимирівна,
    13) Волос Оксана Володимирівна,
    14) Гладій Сергій Володимирович,
    15) Гловацька Тетяна Василівна,
    16) Гнєздов Сергій Володимирович,
    17) Говорецький Олександр Болеславович,
    18) Горох Руслан Васильович,
    19) Гринь Віталій Олександрович,
    20) Гуменюк Зорина Володимирівна,
    21) Данюк Андрій Олегович,
    22) Довгань Олександр Віталійович,
    23) Дябел Вадим Олександрович,
    24) Жедік Геннадій Георгійович,
    25) Жучок Вадим Валентинович,
    26) Заболоцький Сергій Анатолійович,
    27) Залізінський Віталій Вікторович,
    28) Каляєва Оксана,
    29) Камінна Людмила Анатоліївна,
    30) Кацалап Артем Олександрович,
    31) Киричук Наталія Олександрівна,
    32) Кметь Тетяна Володимирівна,
    33) Кміта Аліса Володимирівна,
    34) Ковальський Артур,
    35) Козак Дмитро Володимирович,
    36) Кондратюк Каріна Олександрівна,
    37) Кордіяка Юрій Володимирович,
    38) Косінський Артур Валерійович,
    39) Кравець Віктор Михайлович,
    40) Кравчук Вадим Петрович,
    41) Кугай Тетяна Григорівна,
    42) Кузюк Сергій Іванович,
    43) Кулік Андрій Миколайович,
    44) Куржій Наталія Петрівна,
    45) Кушнір Сергій Володимирович,
    46) Лавренчук Валентина Олексіївна,
    47) Лазоренко Катерина Юріївна,
    48) Лиса Марія Валеріївна,
    49) Литвин Олена Віталіївна,
    50) Майструк Людмила Степанівна,
    51) Мамич Леся Валентинівна,
    52) Мартіросян Марина Кароївна,
    53) Марушечко Мар’яна,
    54) Марченко Ольга Миколаївна,
    55) Мельник Андрій Олександрович,
    56) Мельник Ольга Володимирівна,
    57) Меренков Олександр Володимирович,
    58) Молчанюк Вікторія Миколаївна,
    59) Москаленко Оксана Михайлівна,
    60) Мочерняк Надія Григорівна,
    61) Назарко Андрій Леонідович,
    62) Непокульчицька Олеся Василівна,
    63) Островський Олександр Петрович,
    64) Паравійчук Іванна Володимирівна,
    65) Перетятко Олег Валерійович,
    66) Петрашко Сніжана Анатоліївна,
    67) Проданова Юлія Вікторівна,
    68) Рябий Роман Миколайович,
    69) Самсонюк Олександр Васильович,
    70) Сафонов Олексій Ігорович,
    71) Семенюк Ірина Сергіївна,
    72) Сітарук Руслан Пилипович,
    73) Скірська Тетяна Олексіївна,
    74) Снігур Наталія Іванівна,
    75) Стахова Наталія Леонтіївна,
    76) Степанович Андрій Вікторович,
    77) Супрун Андрій Петрович,
    78) Теклюк Ольга Валентинівна,
    79) Федорчук Тетяна Віталіївна,
    80) Хоменко Марія Миколаївна,
    81) Черевата Ірина Олександрівна,
    82) Черевик Ірина Олексіївна,
    83) Чубатюк Олександр Михайлович,
    84) Шейгис Людмила Василівна,
    85) Шеховцова Ніна Геннадіївна,
    86) Шибінська Надія Анатоліївна,
    87) Школьнік Ірина,
    88) Штиркун Дмитро Олександрович,
    89) Шуляк Олег Олегович,
    90) Шумейко Наталія Олександрівна,
    91) Якимишин Олег Ярославович,
    92) Яськова Іванна Василівна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2017 р.