Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Геній - це розум, який знає свої межі (А. Камю) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст
    Менеджмент організацій

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    Адміністративний менеджмент (Заочна форма)

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр
    Менеджмент організацій

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Аветісян Геворг Рафікович,
    2) Андрушко Андрій Вікторович,
    3) Бондар Жанна Павлівна,
    4) Вендера Тетяна Михайлівна,
    5) Верховлюк Оксана Миколаївна,
    6) Власенко Наталія Володимирівна,
    7) Гарник Альона Леонідівна,
    8) Григорович Ульяна Василівна,
    9) Гульван Олександр Анатолійович,
    10) Дацюк Наталія Миколаївна,
    11) Діхтярук Анна Олександрівна,
    12) Довгань Олександр Володимирович,
    13) Єдинак Олександр Васильович,
    14) Загородня Анна,
    15) Захарчук Людмила Валентинівна,
    16) Іванюра Микола Миколайович,
    17) Ільков Віктор Олексійович,
    18) Кобля Микола Володимирович,
    19) Комарніцька Анна Дементіївна,
    20) Корнійчук Оксана Василівна,
    21) Корсун Еліна Олегівна,
    22) Кравчук Дмитро Павлович,
    23) Кривенко Марина Юріївна,
    24) Курига Тетяна Віталіївна,
    25) Куровський Роман Олександрович,
    26) Лаба Олексій Миколайович,
    27) Левицька Оксана Юріївна,
    28) Ленга Вадим Іванович,
    29) Лукомська Сніжана Олександрівна,
    30) Марущин Юрій Віталійович,
    31) Мельник Вадим Юрійович,
    32) Миколайчук Іван Васильович,
    33) Міщук Людмила Петрівна,
    34) Молдован Ольга Павлівна,
    35) Нагурний Євгеній Олегович,
    36) Нікітенко Євген Ігорович,
    37) Олешко Ірина Миколаївна,
    38) Олюніна Ольга Віталіївна,
    39) Пилипчук Олександр Анатолійович,
    40) Підпайло Оксана Олександрівна,
    41) Піхотко Олег Дмитрович,
    42) Поплавська Віта Борисівна,
    43) Прохорчук Ольга Станіславівна,
    44) Сердюк Володимир Сергійович,
    45) Сіроцінський Альберт Вікторович,
    46) Слободенюк Катерина Леонідівна,
    47) Сорокін Олексій Олегович,
    48) Степаник Валентина Олегівна,
    49) Теребій Світлана ,
    50) Тридух Катерина Віталіївна,
    51) Фадєєва Мирослава Сергіївна,
    52) Хацаюк Оксана Юріївна,
    53) Хом'як Дмитро Георгійович,
    54) Чевелюк Наталія Миколаївна,
    55) Чубик Вадим Миколайович,
    56) Явуз Валерія Валеріївна,
    57) Ярема Вадим Русланович,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.