Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Рівність прав не в тому, що всі ними користуються, а в тому, що вони всім надані (Сенека) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    магістратура заочної форми навчання

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Абрат Людмила Іванівна,
    2) Адамчук Олена Юріївна,
    3) Атаманчук Неля Михайлівна,
    4) Атаманюк Ліна Вікторівна,
    5) Афрамчук В’ячеслав Вікторович,
    6) Береза Павло Олександрович,
    7) Варвус Руслан Степанович,
    8) Велиган Володимир Романович,
    9) Верховлюк Оксана Іванівна,
    10) Вісарчук Людмила Володимирівна,
    11) Волошина Аліна Василівна,
    12) Гілевич Тетяна Олександрівна,
    13) Гірчиця Максим Романович,
    14) Голеніщева Альона Володимирівна,
    15) Голудзяк Наталія Олексіївна,
    16) Гребелюк Тетяна Броніславівна,
    17) Григорчук Оксана Сергіївна,
    18) Гуренко Анна Олексіївна,
    19) Гурська Людмила Миколаївна,
    20) Гуцуляк Дмитро Володимирович,
    21) Дідик Наталія Дмитрівна,
    22) Довженко Максим Олександрович,
    23) Дорош Руслана Миколаївна,
    24) Жарікова Таїса Олександрівна,
    25) Інчагова Антоніна Сергіївна,
    26) Йолтухівська Ірина Михайлівна,
    27) Кабальський Ярослав Віталійович,
    28) Качуренко Ольга Анатоліївна,
    29) Кізюн Оксана Миколаївна,
    30) Клубков Руслан Євгенович,
    31) Коваль Оксана Андріївна,
    32) Ковальова Наташа Миколаївна,
    33) Ковальчук Марія Олексіївна,
    34) Колодько Ніна Станіславівна,
    35) Коноверська Марина Леонідівна,
    36) Корчинська Олена Володимирівна,
    37) Кохан Дмитро Ярославович,
    38) Кравчук Олексій Михайлович,
    39) Латишева Оксана Володимирівна,
    40) Лисак Людмила Славіївна,
    41) Лисюк Олена Володимирівна,
    42) Лужняк Альона Миколаївна,
    43) Луцюк Сергій Степанович,
    44) Мазорук Світлана Олексіївна,
    45) Мазур Олександра Олегівна,
    46) Мазур Тетяна Олегівна,
    47) Мальчук Вікторія Вікторівна,
    48) Марисюк Олена Юріївна,
    49) Мельник Алла Василівна,
    50) Мельник Надія Миколаївна,
    51) Мерінова Наталія Володимирівна,
    52) Миронюк Ірина Олександрівна,
    53) Мосюк Сергій Миколайович,
    54) Наумов Віталій Анатолійович,
    55) Невенгловська Тереза Миколаївна,
    56) Огороднік Ігор Віталійович,
    57) Особський Дмитро Миколайович,
    58) Особський Микола Миколайович,
    59) Паньків Андрій Борисович,
    60) Пелих Світлана Борисівна,
    61) Петрик Тетяна Степанівна,
    62) Пляцовий Руслан Олександрович,
    63) Полянчук Тетяна Дмитрівна,
    64) Процюк Олексій Олегович,
    65) Ребедюк Сергій Вікторович,
    66) Ревенкова Наталія Петрівна,
    67) Росновська Наталія Володимирівна,
    68) Рудь Олександр Олексійович,
    69) Самолюк Лілія Володимирівна,
    70) Світ Андрій Олексійович,
    71) Семенчук Марія Віталіївна,
    72) Сінтюк Алла Миколаївна,
    73) Слюсар Лілія Сергіївна,
    74) Стефанський Юрій Казимирович,
    75) Стецюк Олена Миколаївна,
    76) Стецюк Юлія Василівна,
    77) Струц Ольга Павлівна,
    78) Таранюк Сніжана Юріївна,
    79) Терентьєва Ольга Вікторівна,
    80) Тібенко Олексій Вікторович,
    81) Тімкова Роксолана Русланівна,
    82) Уварова Оксана Михайлівна,
    83) Федорівський Станіслав Олександрович,
    84) Фурман Ярослав Володимирович,
    85) Хмельницька Юлія Анатоліївна,
    86) Ходецький Павло Анатолійович,
    87) Хоптян Вадим Валентинович,
    88) Чабан Катерина Миколаївна,
    89) Чабанюк Інна Ігорівна,
    90) Червона Вікторія Ігорівна,
    91) Черевик Вікторія Аркадіївна,
    92) Чічеров Олексій Володимирович,
    93) Шаран Світлана Миколаївна,
    94) Шпортун Світлана Василівна,
    95) Щерблюк Іван Анатолійович,
    96) Щітінський Ігор Юрійович,
    97) Якимова Тетяна Василівна,
    98) Яриновська Зінаїда Сергіївна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.