Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Благо держави – найвищий закон (Античний вислів) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    магістратура заочної форми навчання

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Антков Ігор Леонідович,
    2) Антосьєв Віктор Петрович,
    3) Бабич Світлана Іванівна,
    4) Базелюк Тетяна Валеріївна,
    5) Бельський Андрій Віталійович,
    6) Біленька Валентина Володимирівна,
    7) Блажко Юлія Олексіївна,
    8) Боднар Василь Васильович,
    9) Бойчук Тетяна Олександрівна,
    10) Бохонько Наталія Дмитрівна,
    11) Боярчук Сергій Анатолійович,
    12) Брикайло Володимир Іванович,
    13) Бунт Ярослава Іванівна,
    14) Веселовський Сергій Сергійович,
    15) Владімирова Світлана Миколаївна,
    16) Галка Андрій Володимирович,
    17) Гевал Наталія Анатоліївна,
    18) Герелей Дмитро Миколайович,
    19) Гнатишко Роман Іванович,
    20) Гончаренко Ольга Сергіївна,
    21) Горпинюк Леся Іванівна,
    22) Гринчук Тетяна Миколаївна,
    23) Гунько Оксана Миколаївна,
    24) Девда Руслан Вікторович,
    25) Децик Тарас Іванович,
    26) Дзюм Оксана Іванівна,
    27) Дмитерко Дмитро Вікторович,
    28) Дудар Катерина Борисівна,
    29) Євтушенко Інна Вікторівна,
    30) Журавський Леонід Анатолійович,
    31) Загоруй Оксана Вікторівна,
    32) Закотянський Ростислав Валерійович,
    33) Заржицька Лілія Анатоліївна,
    34) Івах В’ячеслав Анатолійович,
    35) Карелов Володимир Іванович,
    36) Кирилюк Людмила Василівна,
    37) Кирієнко Валентина Вікторівна,
    38) Ковальська Інна Юріївна,
    39) Козак Олег Володимирович,
    40) Коломенко Любов Анатоліївна,
    41) Кольгофер Валерій Олександрович,
    42) Комоса Олена Анатоліївна,
    43) Копецька Наталія Феодосіївна,
    44) Костюк Лілія Миколаївна,
    45) Кочмарська Олеся Миколаївна,
    46) Кушнір Інна Миколаївна,
    47) Лаба Євгеній Васильович,
    48) Лапчук Любов Іванівна,
    49) Літвінчук Ірина Василівна,
    50) Луцкова Марина Юріївна,
    51) Любар Валентина Степанівна,
    52) Лярго Ольга Юріївна,
    53) Мазур Світлана Костянтинівна,
    54) Мазур Оксана Антонівна,
    55) Матвійчук Олександр Анатолійович,
    56) Мельник Ірина Володимирівна,
    57) Мельник Світлана Іванівна,
    58) Миронюк Наталія Василівна,
    59) Міхайлишена Марія Вікторівна,
    60) Нагірна Любов Олексіївна,
    61) Нахілко Тетяна Юріївна,
    62) Нечухраний Павло Вікторович,
    63) Омельчук Юлія Володимирівна,
    64) Панєнко Тетяна Володимирівна,
    65) Петрокушина Наталія Вікторівна,
    66) Піголь Лариса Анатоліївна,
    67) Плавуцька Ольга Миколаївна,
    68) Присяжна Джемма Романівна,
    69) Присяжний ,
    70) Расевич Віта Олексіївна,
    71) Ряба Оксана Григорівна,
    72) Савчук Наталія Анатоліївна,
    73) Саніцький Ігор Миколайович,
    74) Сауляк Наталія Ігорівна,
    75) Сененко Світлана Петрівна,
    76) Синявська Тамара Михайлівна,
    77) Соколовська Юлія Василівна,
    78) Стаховська Наталія Олександрівна,
    79) Стецюк Олексій Іванович,
    80) Стецюк Сніжана Володимирівна,
    81) Теплих Олена Василівна,
    82) Трембач Віталій Миколайович,
    83) Хоменко Дмитро Леонідович,
    84) Цимбаліста Леся Василівна,
    85) Чемес Сергій Миколайович,
    86) Шакотько Ігор,
    87) Шаріпова Оксана Вікторівна,
    88) Шведюк Тетяна Василівна,
    89) Шевченко Світлана Віталіївна,
    90) Ярошевська Анжела Борисівна,
    91) Ясінська Марина Олегівна,
    92) Яцух Руслана Василівна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.