Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Правосуддя - душа законів (Цицерон) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Тендерні закупки
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    магістратура заочної форми навчання

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Андрейчик Юлія Любомирівна,
    2) Ахтимчук Сергій Іванович,
    3) Багінський Артем Олександрович,
    4) Басюр Альона Миколаївна,
    5) Березовський Борис Володимирович,
    6) Березюк Олексій Миколайович,
    7) Білик Ольга Олексіївна,
    8) Бомк Валерій Йосипович,
    9) Борейко Уляна Миколаївна,
    10) Борисевич Марина Григорівна,
    11) Бохонок Олександра Сергіївна,
    12) Бузікова Юлія Сергіївна,
    13) Бурлак Леся Миколаївна,
    14) Вальчук Ігор Григорович,
    15) Василенко Олена Миколаївна,
    16) Вінічук Євгенія Олександрівна,
    17) Вінцковська Олена Станіславівна,
    18) Войтов Сергій Володимирович,
    19) Гаврилова Олена Юріївна,
    20) Гадайчук Ірина Олександрівна,
    21) Гайдук Василь Ігорович,
    22) Гармаш Олена Олександрівна,
    23) Глупак Анастасія Василівна,
    24) Гноянко Марина Миколаївна,
    25) Гноянко Артем Володимирович,
    26) Голова Ольга Геннадіївна,
    27) Головін Денис Ігорович,
    28) Гончарова Олена Сергіївна,
    29) Греля Оксана Володимирівна,
    30) Гуменчук Тетяна Анатоліївна,
    31) Гуменюк Наталія Олексіївна,
    32) Гуменюк Олександр Олександрович,
    33) Гунчак Марина Валеріївна,
    34) Гурна Ольга Петрівна,
    35) Демчук Олег Миколайович,
    36) Дзиганський Олександр Олегович,
    37) Діденко Іван Миколайович,
    38) Дмитренко Руслан Миколайович,
    39) Драчук Сергій Леонідович,
    40) Жураковський Анатолій Анатолійович,
    41) Земляк Максим Володимирович,
    42) Іванов Віталій Анатолійович,
    43) Ігнат Ганна Анатоліївна,
    44) Їжак Оксана Михайлівна,
    45) КапелюшокАнастасія Юріївна ,
    46) Карнаух Степан Костянтинович,
    47) Каськов Михайло Павлович,
    48) Кітнік Олександр Миколайович,
    49) Козіцький Олександр Степанович,
    50) Козловська Марія Вікторівна,
    51) Корецький Віталій Валерійович,
    52) Костик Костянтин Олександрович,
    53) Кравець Ірина Леонідівна,
    54) Крушеніцький Валерій Михайлович,
    55) Кузик Ігор Сергійович,
    56) Купчик Ярослав Олегович,
    57) Кучерук Олександр Сергійович,
    58) Лисюк Олексій Юрійович,
    59) Лук’янов Костянтин Станіславович,
    60) Лук’янова Тетяна Леонідівна,
    61) Луца Андрій Андрійович,
    62) Луценко Анна Іванівна,
    63) Львовська Еліна Миколаївна,
    64) Лядобрук Людмила Володимирівна,
    65) Мазурчак Павло Олегович,
    66) Мазяр Ольга Валеріївна,
    67) Майсоха Ольга Володимирівна,
    68) Макарова Наталія Олександрівна,
    69) Марчук Макар Петрович,
    70) Матвійчук Альона Валеріївна,
    71) Мацеха Ольга Юріївна,
    72) Мацюк Тетяна Володимирівна,
    73) Мельник Ігор Борисович,
    74) Мельник Олена Володимирівна,
    75) Мельничук Вікторія Валеріївна,
    76) Мельничук Максим Іванович,
    77) Михайлова Світлана Валентинівна,
    78) Молода Ірина Миколаївна,
    79) Момот Вадим Леонідович,
    80) Мороз Сергій Олександрович,
    81) Муляр Тетяна Миколаївна,
    82) Напорчук Сергій Вікторович,
    83) Оксанюк Олег Анатолійович,
    84) Олесь Павло Андрійович,
    85) Олійник Юрій Вікторович,
    86) Орлов Олександр Михайлович,
    87) Осадчий Максим Олександрович,
    88) Остапов Сергій Петрович,
    89) Павлік Дмитро Юрійович,
    90) Панченко Дмитро Вікторович,
    91) Петрущак Анна Ігорівна,
    92) Писюк Алла Миколаївна,
    93) Підвальна Євгенія Зіновіївна,
    94) Підвальна Мирослава Зіновіївна,
    95) Плахтій Юрій Володимирович,
    96) Поліщук Наталія Ярославівна,
    97) Радіонова Тетяна Володимирівна,
    98) Рижиков Максим Олександровичч,
    99) Роїк Ірина Дмитрівна,
    100) Сабадаш Костянтин Олександрович,
    101) Сергійчук Юрій Вікторович,
    102) Синиця Віталій Васильович,
    103) Сівчук Тетяна Анатоліївна,
    104) Смірнова Ірина Сергіївна,
    105) Сорока Дмитро Валерійович,
    106) Старигін Дмитро Олексійович,
    107) Суслова Анна Миколаївна,
    108) Тарасенко Юрій Вікторович,
    109) Твердун Наталія Миколаївна,
    110) Тужанський Ігор Мар’янович,
    111) Українець Володимир Борисович,
    112) Фаренюк Оксана Володимирівна,
    113) Федорович Ольга Миколаївна,
    114) Фрей Віктор Володимирович,
    115) Ходаківська Світлана Олександрівна,
    116) Хоронжук Наталія Володимирівна,
    117) Хохлова Крістіна Андріївна,
    118) Чаус Альона Анатоліївна,
    119) Чаус Костянтин Петрович,
    120) Черняк Роман Іванович,
    121) Шинкарук Володимир Володимирович,
    122) Шкуратов Павло Сергійович,
    123) Шмігель Тарас Володимирович,
    124) Шутяк Дмитро Сергійович,
    125) Юзина Олександр Володимирович,
    126) Яковлєва Вікторія Вікторівна,
    127) Яроцька Ірина Миколаївна,
    128) Яцух Марина Віталіївна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2017 р.