Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Хто вживає владу на зло, той скоро втрачає всякий вплив (Буаст) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    магістратура заочної форми навчання

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Адамчук Сергій Петрович,
    2) Албул Олександр Анатолійович,
    3) Балєв Олег Юрійович,
    4) Бездомов Віталій Леонідович,
    5) Безрукий Юрій Володимирович,
    6) Бервено Юлія Віталіївна,
    7) Березюк Андрій Ігорович,
    8) Берник Олександр Володимирович,
    9) Бись Олександр Іванович,
    10) Богдан Ірина Володимирівна,
    11) Богданова Ірина Миколаївна,
    12) Бойко Людмила Станіславівна,
    13) Братух Василь Васильович,
    14) Верхомій Людмила Олександрівна,
    15) Войтенко Аліна Михайлівна,
    16) Войтенко Марія Вікторівна,
    17) Волинець Олена Дмитрівна,
    18) Волощук Наталія Юріївна,
    19) Гома Олександр Олександрович,
    20) Горлей Тетяна Анатоліївна,
    21) Грабчак Олександр Анатолійович,
    22) Грамарчук Інна Олександрівна,
    23) Григорєв Іван миколайович,
    24) Гурна Ірина Петрівна,
    25) Дехтяр Людмила Анатоліївна,
    26) Дрозд Юлія Вікторівна,
    27) Желавська Віта Михайлівна,
    28) Жуковський Віталій Васильович,
    29) Затилкіна Лариса Аркадіївна,
    30) Здибель Марія Олександрівна,
    31) Івахов Андрій Васильович,
    32) Кадимова Світлана Петрівна,
    33) Калужська Наталія Олександрівна,
    34) Кальмучин Олег Євгенович,
    35) Козлова Анастасія Миколаївна,
    36) Козяр Олег Михайлович,
    37) Костюк Юлія Миколаївна,
    38) Красовська Галина Дмитрівна,
    39) Критюк Катерина Миколаївна,
    40) Круць Юлія Сергіївна,
    41) Кухар Світлана Анатоліївна,
    42) Кухаришен Роман Михайлович,
    43) Куций Дмитро Дмитрович,
    44) Куцоконь Віталій Миколайович,
    45) Кучерявий Володимир Валерійович,
    46) Кушнір Марія Григорівна,
    47) Кушнірук Наталія Василівна,
    48) Кущ Тетяна Миколаївна,
    49) Лаврентьєва Юлія Вільгельмівна,
    50) Лапко Майя Петрівна,
    51) Лозіцька Тетяна Володимирівна,
    52) Лосюк Віктор Васильович,
    53) Мантуляк Тетяна Іванівна,
    54) Марценюк Валентин Миколайович,
    55) Матіяш Ольга Анатоліївна,
    56) Матущак Анна Андріївна,
    57) Мельник Михайло Олексійович,
    58) Метельський Василь Володимирович,
    59) Миргородський Микола Миколайович,
    60) Мирончик Іван Іванович,
    61) Міняйлук Вадим Володимирович,
    62) Місяць Віталій Петрович,
    63) Нижник Надія Ярославівна,
    64) Огниста Іри Володимирівна,
    65) Одійчук Інна Іванівна,
    66) Омел’яненко Ганна Миколаївна,
    67) Орищук Сергій Юрійович,
    68) Пантелімон Андрій Віталійович,
    69) Пастушок Володимир Володимирович,
    70) Пекний Анатолій Цезарович,
    71) Покалло Олександр Вадимович,
    72) Поліщук Леся Олександрівна,
    73) Рибак Павло Леонідович,
    74) Романюк Наталія Володимирівна,
    75) Самойлюк Наталія Петрівна,
    76) Семенюк Олександр Іванович,
    77) Сербін Олександр Олександрович,
    78) Скорбатюк Ірина Володимирівна,
    79) Смінова Анна Андріївна,
    80) Соколюк Наталія Петрівна,
    81) Соловей Ганна Дмитрівна,
    82) Солтис Наталія Михайлівна,
    83) Стецюк Тетяна Леонідівна,
    84) Страшівська Надія Станіславівна,
    85) Сулімко Ігор Анатолійович,
    86) Тищук Ольга Миколаївна,
    87) Федорівська Надія Петрівна,
    88) Чорна Світлана Леонідівна,
    89) Чумаченко Наталія Олександрівна,
    90) Шинкарьова Тетяна Миколаївна,
    91) Шовдра Михайло Леонідович,
    92) Шостка Тетяна Миколаївна,
    93) Шуляк Діана Олексіївна,
    94) Щетинська Аліна Василівна,
    95) Юзчук Тетяна Іванівна,
    96) Яковець Леонід Васильович,
    97) Ярина Ігор Миколайович,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.