Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Правосуддя - душа законів (Цицерон) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    магістратура заочної форми навчання

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Абрат Людмила Іванівна,
    2) Афрамчук Вячеслав Вікторович,
    3) Безносюк Сніжана Григорівна,
    4) Бунецький Руслан Олександрович,
    5) Варвус Руслан Степанович,
    6) Велиган Володимир Романович,
    7) Верховлюк Оксана Іванівна,
    8) Вигівська Тетяна Павлівна,
    9) Вознюк Ірина Леонідівна,
    10) Горбатюк Інна Володимирівна,
    11) Гребелюк Тетяна Броніславівна,
    12) Григорчук Оксана Сергіївна,
    13) Гуцуляк Дмитро Володимирович,
    14) Довженко Максим Олександрович,
    15) Думіков Віталій Анатолійович,
    16) Зімін Олександр Леонідович,
    17) Івашко Олександр Леонідович,
    18) Інчагова Антоніна Сергіївна,
    19) Йолтухівська Ірина Михайлівна,
    20) Качуренко Ольга Анатоліївна,
    21) Кізюн Оксана Миколаївна,
    22) Клубков Руслан Євгенович,
    23) Коваль Оксана Андріївна,
    24) Ковальчук Марія Олексіївна,
    25) Кулинич Андрій Володимирович,
    26) Кушнір Рімма Василівна,
    27) Латишева Оксана Володимирівна,
    28) Лисак Людмила Славіївна,
    29) Лисюк Олена Володимирівна,
    30) Лужняк Альона Миколаївна,
    31) Луцюк Сергій Степанович,
    32) Мага Антоніна Володимирівна,
    33) Мазур Тетяна Олегівна,
    34) Мальчук Вікторія Вікторівна,
    35) Марисюк Олена Юріївна,
    36) Мельник Алла Василівна,
    37) Мельник Сергій Васильович,
    38) Мельник Сніжана Володимирівна,
    39) Мерінова Наталія Володимирівна,
    40) Мостова Наталія Володимирівна,
    41) Мосюк Сергій Миколайович,
    42) Мул Юрій Анатолійович,
    43) Налуцишина Тетяна Олексіївна,
    44) Наумов Віталій Анатолійович,
    45) Невенгловська Тереза Миколаївна,
    46) Олінковська Олена Леонідівна,
    47) Охота Надія Миколаївна,
    48) Пелих Світлана Борисівна,
    49) Петрик Тетяна Степанівна,
    50) Піонтковська Ірина Віталіївна,
    51) Полянська Світлана Анатоліївна,
    52) Ребедюк Сергій Вікторович,
    53) Ревенкова Наталія Петрівна,
    54) Росновська Наталія Володимирівна,
    55) Рудь Олександр Олексійович,
    56) Садовий Сергій Володимирович,
    57) Самолюк Лілія Володимирівна,
    58) Світ Андрій Олексійович,
    59) Сінтюк Алла Миколаївна,
    60) Скоп Віталій Георгійович,
    61) Стефанський Юрій Казимирович,
    62) Стецюк Олена Миколаївна,
    63) Стецюк Юлія Василівна,
    64) Струц Ольга Павлівна,
    65) Сугай Ірина Йосипівна,
    66) Таранюк Сніжана Юріївна,
    67) Тімкова Роксолана Русланівна,
    68) Уварові Оксана Михайлівна,
    69) Федорівський Станіслав Олександрович,
    70) Федорчук Михайло Андрійович,
    71) Федун Маркіян Маркіянович,
    72) Фурман Ярослав Володимирович,
    73) Халімовська Наталія Володимирівна,
    74) Хмельницька Юлія Анатоліївна,
    75) Ходецький Павло Анатолійович,
    76) Чабан Катерина Миколаївна,
    77) Черевик Вікторія Аркадіївна,
    78) Чічеров Олексій Володимирович,
    79) Шаран Світлана Миколаївна,
    80) Щітінський Ігор Юрійович,
    81) Яриновська Зінаїда Сергіївна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.