Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Громадська думка - є верховний законодавець народів і царів (Піфагор) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Тендерні закупки
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    Евразийский юридический портал
    Евразийский юридический журнал
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    магістратура заочної форми навчання

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Андросова Катерина Андріївна,
    2) Балацька Леся Валеріївна,
    3) Беньковська Віталіна Вікторівна,
    4) Береза Павло Олександрович,
    5) Білий Валентин Вікторович,
    6) Біньковська Олеся Василівна,
    7) Боднарчук Алла Степанівна,
    8) Брижкіна Інна Олексіївна,
    9) Бубякова Катерина Іванівна,
    10) Будник Олександр Сергійович,
    11) Бунчук Олександр Олександрович,
    12) Вагіна Анна Сергіївна,
    13) Віраг Едуард Олександрович,
    14) Вісарчук Людмила Володимирівна,
    15) Владіміров Сергій Олексійович,
    16) Войт Іванна Василівна,
    17) Волошина Аліна Василівна,
    18) Волощук Павло Юрійович,
    19) Гаврилюк Оксана Валеріївна,
    20) Галайко Олег Михайлович,
    21) Галюк Юрій Васильович,
    22) Гілевич Тетяна Олександрівна,
    23) Гонтар Ірина Вікторівна,
    24) Горбатюк Олександра-Вікторія Валеріївна,
    25) Горнік Олександр Юрійович,
    26) Горяча Діана Леонідівна,
    27) Григораш Лілія Василівна,
    28) Гуменюк Оксана Олександрівна,
    29) Гуренко Анна Олексіївна,
    30) Джерелейко Альона Володимирівна,
    31) Дорож Ліана Степанівна,
    32) Друченко Артем Юрійович,
    33) Дупляк Ігор Володимирович,
    34) Заїка Ольга Вікторівна,
    35) Захарчук Віктор Миколайович,
    36) Заянчуковська Наталія Миколаївна,
    37) Іванов Віталій Олександрович,
    38) Калинюк Ольга Анатоліївна,
    39) Касперський Олексій Олександрович,
    40) Клюка Ігор Володимирович,
    41) Кляхін Артем Анатолійович,
    42) Кметь Мар’яна Вячеславівна,
    43) Кобріна Тетяна Петрівна,
    44) Козачук Світлана Миколаївна,
    45) Копач Юлія Олександрівна,
    46) Кормило Світлана Степанівна,
    47) Коруняк Андрій Володимирович,
    48) Корчак Сніжана Миколаївна,
    49) Котик Анна Сергіївна,
    50) Кравчук Віктор Іванович,
    51) Кравчук Олександр Васильович,
    52) Крук Павло Броніславович,
    53) Кушнір Юрій Анатолійович,
    54) Лапко Юрій Валентинович,
    55) Лисюк Сергій Олександрович,
    56) Лівінчук Тетяна Віталіївна,
    57) Лічман Юлія Петрівна,
    58) Лобачук Наталія Михайлівна,
    59) Логунова Яна Миколаївна,
    60) Лояніч Ірина Геннадіївна,
    61) Макогон Ірина Володимирівна,
    62) Макогон Марина Олександрівна,
    63) Мартинкова Олеся Леонідівна,
    64) Марцінкевич Юрій Васильович,
    65) Масловська Тетяна Вікторівна,
    66) Мельничук Марин Вікторівна,
    67) Мержвінський Вадим Вікторович,
    68) Місінкевич Анна Леонідівна,
    69) Молотай Олександр Юрійович,
    70) Нагорна Віталіна Володимирівна,
    71) Намистюк Олександр Васильович,
    72) Огороднік Ігор Віталійович,
    73) Пасічник Сергій Вікторович,
    74) Пастух Олександр Володимирович,
    75) Печенюк Роман Валерійович,
    76) Підгурський Ігор Михайлович,
    77) Поліщук Микола Володимирович,
    78) Притуляк Віталій Анатолійович,
    79) Приходченко Ольга Андріївна,
    80) Проскурівський Тарас Іванович,
    81) Прохорчук Віталій Володимирович,
    82) Раац Наталя Олександрівна,
    83) Рага Юлія Олександрівна,
    84) Репецький Вадим Миколайович,
    85) Розумняк Олена Володимирівна,
    86) Руда Діана Володимирівна,
    87) Савченко Оксана Романівна,
    88) Секретар Віталій Віталійович,
    89) Сеньков Олександр Олександрович,
    90) Сліворська Алла Анатоліївна,
    91) Слободян Олена Миколаївна,
    92) Смєхнов Максим Сергійович,
    93) Собищанська Оксана Валентинівна,
    94) Сопрук Андрій Анатолійович,
    95) Степанюк Ірина Юріївна,
    96) Стецюк Ілля Вікторович,
    97) Стребкова Олеся Віталіївна,
    98) Теребій Роман Васильович,
    99) Терещук Олег Олександрович,
    100) Тищук Юрій Володимирович,
    101) Товстига Олександр Володимирович,
    102) Федонюк Галина Сергіївна,
    103) Федькин Олександр Анатолійович,
    104) Фурман Юрій Михайлович,
    105) Цвігун Олена Валеріївна,
    106) Цибулько Олександр Васильович,
    107) Цикорідзе Іраклій Георгійович,
    108) Ціхоцька-Фоміна Катерина Миколаївна,
    109) Червона Вікторія Ігорівна,
    110) Чернявська Вікторія Вікторівна,
    111) Чуловський В’ячеслав Володимирович,
    112) Шаровецький Руслан Вікторович,
    113) Швень Олександр Анатоліївна,
    114) Шемета Володимир Ігорович,
    115) Шкробот Алла Юріївна,
    116) Шудляк Олена Вікторівна,
    117) Щербань Олександр Васильович,
    118) Якимчук Світлана Віталіївна,
    119) Яровець Вікторія Олексіївна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2017 р.