Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Говори правду, і тоді не доведеться нічого запам'ятовувати (Марк Твен) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Тендерні закупки
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    магістратура заочної форми навчання

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Андрейцева Наталія Олександрівна,
    2) Бондарук Володимир,
    3) Бондарчук Андрій Степанович,
    4) Брухнов Герман Васильович,
    5) Будна Ірина Миколаївна,
    6) Величко Руслан Васильович,
    7) Вінницька Тетяна Олександрівна,
    8) Войтюк Володимир Володимирович,
    9) Галищук Володимир Іванович,
    10) Гончаренко Віктор Володимирович,
    11) Гороховський Євген Петрович,
    12) Данилюк Валентина ,
    13) Данько Ірина Олександрівна,
    14) Дем’янюк Олена Леонтіївна,
    15) Денищик Володимир Олексійович,
    16) Денищик Євгенія Ярославівна,
    17) Жовтяк Ірина Василівна,
    18) Касянюк Роман Миколайович,
    19) Кищук Оксана Володимирівна,
    20) Кіркевич Ольга Іванівна,
    21) Коліщак Віктор Михайлович,
    22) Коновчук Тетяна Вікторівна,
    23) Костенко Павліна Григорівна,
    24) Костюк Сергій Миколайович,
    25) Красицький Олексій Васильович,
    26) Кривоклуб Вадим Олексійович,
    27) Крицька Світлана Станіславівна,
    28) Кучер Олександр Володимирович,
    29) Кушнір Володимир Францович,
    30) Кушнір Лариса Василівна,
    31) Лабань Ігор Валентинович,
    32) Лемішевський Віталій Анатолійович,
    33) Лискун Лілія Євгенівна,
    34) Лисюк Ольга Дмитрівна,
    35) Лісова Ольга Вікторівна,
    36) Мазур Петро Андрійович,
    37) Медведюк Валентин Олексійович,
    38) Мельник Олена Миколаївна,
    39) Нищун Оксана,
    40) Новак Микола Володимирович,
    41) Новиков Олександр Анатолійович,
    42) Олексюк Алла Анатоліївна,
    43) Олексюк Олег Анатолійович,
    44) Павлішина Наталія Вікторівна,
    45) Пагор Андрій Вікторович,
    46) Палько Юрій Олексійович,
    47) Пахольчук Микола Петрович,
    48) Підопригора Надія Веніамінівна,
    49) Пластун Сергій Дмитрович,
    50) Плеканець Наталія Олександрівна,
    51) Поплавський Олександр Вікторович,
    52) Ромашин В'ячеслав Михайлович,
    53) Словіцький Іван Віталійович,
    54) Снігур Віталій Васильович,
    55) Соха Віктор Іванович,
    56) Стельмах Валентина Вікторівна,
    57) Сурма Тетяна Володимирівна,
    58) Топольніцький Володимир Володимирович,
    59) Трофімчук Петро Петрович,
    60) Францев Руслан Васильович,
    61) Францева Ірина Вікторівна,
    62) Фурман Ольга Володимирівна,
    63) Фурман Роман Францович,
    64) Цигановський Олександр Вікторович,
    65) Ціонтковська Наталія Олександрівна,
    66) Чекман Сергій Михайлович,
    67) Юровський Костянтин Валентинович,
    68) Якимовський Віталій Олексійович,
    69) Якимчук Ігор Олександрович,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2017 р.