Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Законодавці! Чи не складайте законів для народу, але створите народ для законів: закон справедливості існував перш народу (Піфагор) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Тендерні закупки
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    магістратура заочної форми навчання

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Албул Олександр Анатолійович,
    2) Балєв Олег Юрійович,
    3) Бездомов Віталій Леонідович,
    4) Безрукий Юрій Володимирович,
    5) Бервено Юлія Віталіївна,
    6) Біскупська Юлія Вікторівна,
    7) Блажиєвський Ігор Олександрович,
    8) Богдан Ірина Володимирівна,
    9) Богданова Ірина Миколаївна,
    10) Бойко Людмила Станіславівна,
    11) Братунь Людмила Анатоліївна,
    12) Братух Василь Васильович,
    13) Величко Олексій Сергійович,
    14) Верхомій Людмила Олександрівна,
    15) Войтенко Марія Вікторівна,
    16) Волинець Олена Дмитрівна,
    17) Волощук Наталія Юріївна,
    18) Гаргаун Тетяна Анатоліївна,
    19) Гома Олександр Олександрович,
    20) Грабчак Олександр Анатолійович,
    21) Грамарчук Інна Олександрівна,
    22) Данилюк Наталія Петрівна,
    23) Дрозд Юлія Вікторівна,
    24) Здибель Марія Олександрівна,
    25) Калужська Наталія Олександрівна,
    26) Кальмучин Олег Євгенович,
    27) Козяр Олег Михайлович,
    28) Костюк Юлія Миколаївна,
    29) Круць Юлія Сергіївна,
    30) Кухар Світлана Анатоліївна,
    31) Куцоконь Віталій Миколайович,
    32) Кучерявий Володимир Валерійович,
    33) Кушнір Марія Григорівна,
    34) Кушнірук Наталія Василівна,
    35) Лаврентьєва Юлія Вільгельмівна,
    36) Лаврук Тетяна Петрівна,
    37) Лапко Майя Петрівна,
    38) Лозіцька Тетяна Володимирівна,
    39) Мантуляк Тетяна Іванівна,
    40) Марценюк Валентин Миколайович,
    41) Матіяш Ольга Анатоліївна,
    42) Метельський Василь Володимирович,
    43) Миргородський Микола Миколайович,
    44) Мирончик Іван Іванович,
    45) Місяць Віталій Петрович,
    46) Нижник Надія Ярославівна,
    47) Новіцька Леся Олегівна,
    48) Новосельський Ігор Віталійович,
    49) Огниста Іри Володимирівна,
    50) Одійчук Інна Іванівна,
    51) Омел’яненко Ганна Миколаївна,
    52) Орищук Сергій Юрійович,
    53) Пекний Анатолій Цезарович,
    54) Петра Аліна Михайлівна,
    55) Пірова Олена Леонідівна,
    56) Покалло Олександр Вадимович,
    57) Поліщук Леся Олександрівна,
    58) Рибак Павло Леонідович,
    59) Романюк Наталія Володимирівна,
    60) Сворінь Іраїда Анатоліївна,
    61) Семенюк Олександр Іванович,
    62) Сербін Олександр Олександрович,
    63) Скорбатюк Ірина Володимирівна,
    64) Смінова Анна Андріївна,
    65) Соловей Ганна Дмитрівна,
    66) Солтис Наталія Михайлівна,
    67) Стецюк Тетяна Леонідівна,
    68) Страшівська Надія Станіславівна,
    69) Тищук Ольга Миколаївна,
    70) Ткачук Олександр Васильович,
    71) Федорівська Надія Петрівна,
    72) Цвігунова Анна Андріївна,
    73) Чумаченко Наталія Олександрівна,
    74) Шинкарьова Тетяна Миколаївна,
    75) Шовдра Михайло Леонідович,
    76) Шостка Тетяна Миколаївна,
    77) Шуляк Діана Олексіївна,
    78) Юзчук Тетяна Іванівна,
    79) Явдошко Наталія Миколаївна,
    80) Яковець Леонід Васильович,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2017 р.