Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Таємниця успіху у тому, щоб бути готовим скористатися зі слушної нагоди, коли вона настане (Б. Шоу) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Тендерні закупки
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр
    магістратура заочної форми навчання

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Відділення підготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення підготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Відділення перепідготовки спеціалістів

  • Заочний факультет кваліфікація: Магістр
    Відділення підготовки магістрів




    1) Адамчук Сергій Валерійович,
    2) Андроняк Світлана Анатоліївна,
    3) Андрусенко Ігор Ярославович,
    4) Аньол Вікторія Михайлівна,
    5) Арзянцева Анна Андріївна,
    6) Атаманюк Ліна Вікторівна,
    7) Богач Анатолій Анатолійович,
    8) Боднарчук Любов Володимирівна,
    9) Божук Інна Сергіївна,
    10) Бойчук Наталія Анатоліївна,
    11) Болишева Маріна Олександрівна,
    12) Бомок Андрій Олександрович,
    13) Бондар Надія Миколаївна,
    14) Босак Аліна Сергіївна,
    15) Брицька Марина Валеріївна,
    16) Бухер Олександра Ігорівна,
    17) Вальчук Сергій Володимирович,
    18) Варцаба Сергій Анатолійович,
    19) Васільєв Сергій Володимирович,
    20) Власюк Артем Сергійович,
    21) Вовк Ігор Юрійович,
    22) Вовк Інна Володимирівна,
    23) Габельчук Катерина Валеріївна,
    24) Гаманчук Алла Петрівна,
    25) Ганущак Леся Юріївна,
    26) Гненюк Віта Юріївна,
    27) Голка Костянтин Костянтинович,
    28) Голота Людмила Олексіївна,
    29) Голюк Василь Васильович,
    30) Горнишев Валерій Валерійович,
    31) Дерюгін Олексій Олегович,
    32) Дзюбак Максим Миколайович,
    33) Дзюбій Віта Василівна,
    34) Добжанський Володимир Володимирович,
    35) Дячук Альона Олексіївна,
    36) Жуковський Віталій Васильович,
    37) Жулкевська Богдана Вікторівна,
    38) Заболоцький Олександр Володимирович,
    39) Заганяч Микола Валерійович,
    40) Загурська Леся Костянтинівна,
    41) Затилкіна Лариса Аркадіївна,
    42) Зозуля Наталія Володимирівна,
    43) Казанцева Альона Олександрівна,
    44) Калашник Надія Миколаївна,
    45) Кашпір Аліна Василівна,
    46) Квасніцький Юрій Михайлович,
    47) Ковальчук Наталія Петрівна,
    48) Ковальчук Олена Миколаївна,
    49) Козлюк Світлана Миколаївна,
    50) Коновалов Микола Анатолійович,
    51) Коновальчук Тетяна Валеріївна,
    52) Корнійчук Наталія Василівна,
    53) Коростій Любов Миколаївна,
    54) Костюк Тетяна Миколаївна,
    55) Кохан Вікторія Олегівна,
    56) Коцюк Тамара Дмитрівна,
    57) Крепак Юлія Григорівна,
    58) Куліш Наталія Миколаївна,
    59) Кухаришен Роман Михайлович,
    60) Кучерук Ніна Станіславівна,
    61) Лісовик Володимир Володимирович,
    62) Літвінчук Костянтин Сергійович,
    63) Лозінський Микола Володимирович,
    64) Лосюк Віктор Васильович,
    65) Лубко Юрій Олександрович,
    66) Масловський Ігор Миколайович,
    67) Меланчук Анна Василівна,
    68) Мельник Михайло Олексійович,
    69) Микуляк Віталій Михайлович,
    70) Михайлова Ірина Юріївна,
    71) Навроцька Юлія Ігорівна,
    72) Онищук Світлана Олегівна,
    73) Остапчук Олександр Олександрович,
    74) Пастушок Володимир Володимирович,
    75) Петлюк Наталія Олександрівна,
    76) Пилипишин Павло Богданович,
    77) Пірнак Максим Олексійович,
    78) Побережний Олександр Віталійович,
    79) Повстюк Ольга Миколаївна,
    80) Поляк Олена Олегівна,
    81) Попов Сергій Вікторович,
    82) Потапова Марина Володимирівна,
    83) Примуш Роман Борисович,
    84) Примуш Тетяна Ігорівна,
    85) Продажець Інна Олександрівна,
    86) Пулавська Ольга Ігорівна,
    87) Разакова Тетяна Володимирівна,
    88) Рівна Ольга Сергіївна,
    89) Розгон Ірина Володимирівна,
    90) Рокицька Наталія Володимирівна,
    91) Савчук Аліна Миколаївна,
    92) Садовий Василь Миколайович,
    93) Свіжий Олександр Володимирович,
    94) Семенов Сергій Володимирович,
    95) Семенюк Іван Васильович,
    96) Семченко Людмила Іванівна,
    97) Сивун Олег Миколайович,
    98) Скобцов Віталій Олександрович,
    99) Сковороднікова Наталія Ігорівна,
    100) Скородинська Олена Юріївна,
    101) Сопронюк Віталій Васильович,
    102) Сороквашина Наталія Валеріївна,
    103) Стасишена Ірина Миколаївна,
    104) Степанюк Дарія Анатоліївна,
    105) Стешіна Тетяна Миколаївна,
    106) Сумцов Андрій Іванович,
    107) Терещук Інна Олександрівна,
    108) Тібенко Олексій Вікторович,
    109) Ткач Інна Василівна,
    110) Цімарна Леся Володимирівна,
    111) Черевченко Світлана Геннадіївна,
    112) Чижик Олена Анатоліївна,
    113) Чорна Світлана Леонідівна,
    114) Швець Роман Вікторович,
    115) Шевчук Алла Анатоліївна,
    116) Шиманська Ірина Станіславівна,
    117) Шумейко Володимир Петрович,
    118) Ягодін Максим Миколайович,
    119) Янішен Віталій Валентинович,
    120) Яремчук Ліана Віталіївна,
    121) Яровий Сергій Михайлович,
    122) Яроцька Тетяна Володимирівна,
    123) Ярош Ірина Іванівна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2017 р.