Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... У встановленні рівності є один тільки справжній принцип - це рівність усіх перед законом (Тролон) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Тендерні закупки
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    Евразийский юридический портал
    Евразийский юридический журнал
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Перепідготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Підготовки фахівців




    1) Балчихли Ганна Ігорівна,
    2) Баран Андрій Леонідович,
    3) Баюк Валентина Миколаївна,
    4) Білич Віра Іванівна,
    5) Богач Інна Ярославівна,
    6) Большакова Інна Ігорівна,
    7) Вишпольська Тетяна Миколаївна,
    8) Вінер Володимир Анатолійович,
    9) Власенко (Петращук) Оксана,
    10) Гаврилюк Вікторія Миколаївна,
    11) Гара Олена В’ячеславівна,
    12) Гордієнко Вадим Олегович,
    13) Гуменюк Ольга Володимирівна,
    14) Демчук Віталій Миколайович,
    15) Дерев’янюк Світлана Віталіївна,
    16) Євчишин Сергій Анатолійович,
    17) Заболотна Інна Олексіївна,
    18) Заяц Аліна Василівна,
    19) Зданевич Лілія Леонідівна,
    20) Зозуля Галина Михайлівна,
    21) Кащина Тетяна Михайлівна,
    22) Киричук Людмила Василівна,
    23) Ковальська Олена Володимирівна,
    24) Копаничук Олексій Антонович,
    25) Кравчук Лілія Ярославівна,
    26) Кривогубець Іванна Сергіївна,
    27) Кузнець Людмила Володимирівна,
    28) Кучер Світлана Володимирівна,
    29) Лебідь Андрій Андрійович,
    30) Лебідь Олена Степанівна,
    31) Левицька Оксана Вікторівна,
    32) Лисенко Тетяна Василівна,
    33) Ліпський Юрій Євгенович,
    34) Лугова Альона Вікторівна,
    35) Матковська Світлана Олександрівна,
    36) Матковський Антон Анатолійович,
    37) Мельницька Тетяна Василівна,
    38) Миронюк Володимир Іванович,
    39) Молдован Ельвіра Степанівна,
    40) Парфенчук Олена Миколаївна,
    41) Прокопчук Інга Ігорівна,
    42) Романюк Леся Олександрівна,
    43) Рудюк Майя Миколаївна,
    44) Рущак Тетяна Олегівна,
    45) Савенко Наталія Вікторівна,
    46) Семенюк Зоряна Ростиславівна,
    47) Сидорук Олександр Володимирович,
    48) Смажна Ольга Анатоліївна,
    49) Степанюк Оксана Володимирівна,
    50) Сторожук Ярослав Васильович,
    51) Суліма Олена Миколаївна,
    52) Токар Олена Анатоліївна,
    53) Трипета Інна Валеріївна,
    54) Туряк Володимир Володимирович,
    55) Фурман Людмила Петрівна,
    56) Хабуда Леся Тимофіївна,
    57) Хмарук Олександр Іванович,
    58) Хомчук Юлія Олександрівна,
    59) Хрущ Оксана Броніславівна,
    60) Цапик Роман Петрович,
    61) Шрубковська Світлана Миколаївна,
    62) Шумило Алла Євгенівна,
    63) Ягунова Тетяна Олександрівна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2017 р.