Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Перо в суді, що сокира в лісі (Народна мудрість) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Бакалавр

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Перепідготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Підготовки фахівців




    1) Бакалець Дмитро Дмитрович,
    2) Білий Роман Вікторович,
    3) Бойко Руслан Віталійович,
    4) Бойчук Іванна Дмитрівна,
    5) Войцещук Валентин Іванович,
    6) Габінет Дмитро Анатолійович,
    7) Герасимчук Юлія Андріївна,
    8) Гетьман Андрій Борисович,
    9) Головко Ірина Леонідівна,
    10) Гортовлюк Людмила Василівна,
    11) Гречановська Наталія Миколаївна,
    12) Гречишников Тарас Миколайович,
    13) Грищук Людмила Валентинівна,
    14) Гунасов Ігор Ахсарбекович,
    15) Данилюк Ульяна Тимофіївна,
    16) Данилюк Юрій Васильович,
    17) Дзьома Ярослава Петрівна,
    18) Добжанський Олександр Ігорович,
    19) Докієн Віта Вікторівна,
    20) Жирик Ярослав Іванович,
    21) Заболотний Антон Миколайович,
    22) Зайцев Дмитро Степанович,
    23) Заярнюк Іван Володимирович,
    24) Іваніцький Олександр Олександрович,
    25) Канюка Олександр Анатолійович,
    26) Карпова Валентина Василівна,
    27) Качуровська Наталія Миколаївна,
    28) Коваленко Ольга Ігорівна,
    29) Коменда Михайло Андрійович,
    30) Коцюбенко Галина Василівна,
    31) Кримська Тетяна Олегівна,
    32) Кузьмук Микола Леонідович,
    33) Кухар Вікторія Володимирівна,
    34) Лабузінський Роман Вікторович,
    35) Лабуняк Віта Вікторівна,
    36) Ладанський Юрій Володимирович,
    37) Лісовий Ярослав Анатолійович,
    38) Луцюк Андрій Степанович,
    39) Майдан Андрій Сергійович,
    40) Малищук Тетяна Василівна,
    41) Марцинкевич Сергій Анатолійович,
    42) Матущак Вадим Вікторович,
    43) Місінкевич Ольга Юріївна,
    44) Неклюєнко Павло Андрійович,
    45) Олігорський Олександр Миколайович,
    46) Омельчук Валерій Михайлович,
    47) Паламарчук Вікторія Петрівна,
    48) Пасічник Ярослав Сергійович,
    49) Посикалюк Олег Олександрович,
    50) Прокопчук Мирослав Валентинович,
    51) Рогожа Світлана Миколаївна,
    52) Роздорожний Віталій Олександрович,
    53) Сапожнік Тетяна Юріївна,
    54) Симчак Зореслава Василівна,
    55) Сніжок Ірина Богданівна,
    56) Степчук Тарас Анатолійович,
    57) Сьомін Сергій Володимирович,
    58) Ткачук Наталія Вікторівна,
    59) Ткачук Сергій Петрович,
    60) Файхнер Тетяна Вікторівна,
    61) Франчук Наталія Георгіївна,
    62) Халавчук Олена Миколаївна,
    63) Цибульській Вадим Анатолійович,
    64) Шевчук Сергій Васильович,
    65) Шершун Анатолій Вікторович,
    66) Шпортун Ольга Миколаївна,
    67) Щавінський Владислав Францович,
    68) Щирук Ольга Василівна,
    69) Яворська Тетяна Мар’янівна,
    70) Яворський Ігор,
    71) Якимчук Світлана Олексіївна,
    72) Яремчук Михайло Васильович,
    73) Ясенова Вікторія Євгенівна,
    74) Ясінська Анжела Михайлівна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.