Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Щоб керувати державою, потрібно трохи менше говорити і більше слухати (Кардинал Ришельє) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Перепідготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Підготовки фахівців




    1) Адамська Анастасія Вікторівна,
    2) Адамчук Олександр Валерійович,
    3) Безейко Володимир Вікторович,
    4) Бігун Наталія Юріївна,
    5) Білоножко Наталія Юріївна,
    6) Білоус Олена Вікторівна,
    7) Бобрецький Володимир Володимирович,
    8) Боднар Альона Петрівна,
    9) Веселовська Вікторія Юріївна,
    10) Веселовський Олег Ігорович,
    11) Вільжинська Олена Павлівна,
    12) Власюк Сергій Миколайович,
    13) Гаєвська Наталія Миколаївна,
    14) Гринько Мар’яна Петрівна,
    15) Данильчук Людмила Анатоліївна,
    16) Дацюк Олександр Олегович,
    17) Демидюк Андрій Олегович,
    18) Дідик Ірина Григорівна,
    19) Жарська Тетяна Петрівна,
    20) Жмуцька Алла Григорівна,
    21) Калашнік Олеся Миколаївна,
    22) Кара Вікторія ,
    23) Керн Андрій Вадимович,
    24) Ковальська Віта Станіславівна,
    25) Ковальський Сергій Олександрович,
    26) Ковальчук Вадим Юрійович,
    27) Ковтонюк Інна Петрівна,
    28) Козак Марія Петрівна,
    29) Козак Юлія Віталіївна,
    30) Конфітовський Дмитро Володимирович,
    31) Кордонська Раїса Вікторівна,
    32) Костюк Олена Олександрівна,
    33) Лаба Максим Васильович,
    34) Левицька Олена Володимирівна,
    35) Леонтьєва Олена Віталіївна,
    36) Лисюк Микола Миколайович,
    37) Лужняк Володимир Олександрович,
    38) Луцюк Ірина Вікторівна,
    39) Мазур Тетяна Степанівна,
    40) Мазуренко Віталій Леонідович,
    41) Макогончук Олександр Володимирович,
    42) Максимчук Олеся Вікторівна,
    43) Мамренко Надія Анатоліївна,
    44) Мельничук Олександр Анатолійович,
    45) Михальчук Наталія Віталіївна,
    46) Мурава Леонід Вікторович,
    47) Назаренко Євген Вікторович,
    48) Патратій Ірина Володимирівна,
    49) Приставко Олександр Вікторович,
    50) Рищук Наталія Петрівна,
    51) Рудий Сергій Анатолійович,
    52) Савіцький Сергій Олегович,
    53) Сибіга Геннадій Федорович,
    54) Синельникова Світлана Юріївна,
    55) Сирота Володимир Андрійович,
    56) Сліпчук Леонід Віталійович,
    57) Сошенко Юрій Дмитрович,
    58) Стефанська Мар’яна Михайлівна,
    59) Стрелков Юрій Миколайович,
    60) Томаля Тетяна Станіславівна,
    61) Хомчак Ірина Вікторівна,
    62) Чукань Тетяна Миколаївна,
    63) Швакула Ольга Степанівна,
    64) Шевчук Володимир Іванович,
    65) Шевчук Олена Анатоліївна,
    66) Шкряєва Тетяна Анатоліївна,
    67) Юзвишин Олександр Миколайович,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.