Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Варто нам побачити правознавця в мантії і шапочці - і ми вже повні віри в його таланти (Блез Паскаль) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Запровадження ЄКТС
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Тендерні закупки
  • Мапа сайту
  •  

     Google   
       

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  

     Підписка   
     
    Ваш email:
      
     

     Фотовиставка   
     
     

     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Банери   
         
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
    Освітній портал
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    Евразийский юридический портал
    Евразийский юридический журнал
    International Association of Procedural Law
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Перепідготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Підготовки фахівців




    1) Аврамчук Євген Сергійович,
    2) Антонюк Леся Анатоліївна,
    3) Барабаш Олег Феодосійович,
    4) Барилюк Оксана Антонівна,
    5) Біньковський Андрій Петрович,
    6) Блажієвська Людмила Петрівна,
    7) Богдашевська Людмила Сергіївна,
    8) Бондаренко Ольга Павлівна,
    9) Бондарчук Володимир Володимирович,
    10) Бондарчук Сергій ,
    11) Бригадир Костянтин Іванович,
    12) Брох Володимир Вікторович,
    13) Ваків Ірина Григорівна,
    14) Вальчук Інна Іванівна,
    15) Варгалюк Наталія Вікторівна,
    16) Вирвіч Віталій Радієвич,
    17) Власюк Олена Володимирівна,
    18) Волошина Юлія Миколаївна,
    19) Гайдук Олена Едуардівна,
    20) Гончар Максим Вікторович,
    21) Григорук Сергій Васильович,
    22) Гук Альона Юріївна,
    23) Гуменчук Оксана Володимирівна,
    24) Гуменюк Галина Михайлівна,
    25) Гуцаленко Наталія Миколаївна,
    26) Дейнека Віталій,
    27) Драчук Юлія,
    28) Зборовська Оксана Анатоліївна,
    29) Івасішена Леся Василівна,
    30) Казмірчук Вікторія Володимирівна,
    31) Капусняк Людмила Терентіївна,
    32) Кара Світлана,
    33) Карван Єлізавета Вікторівна,
    34) Клечковська Марина Миколаївна,
    35) Кобенко Катерина Миколаївна,
    36) Ковбаса Ганна Анатоліївна,
    37) Комащук Ольга Іванівна,
    38) Коновалов Володимир Іванович,
    39) Костюк Наталія Михайлівна,
    40) Кошелюк Зоя ,
    41) Красніцька Ірина Леонідівна,
    42) Купельська Наталія,
    43) Куржій Людмила,
    44) Левківська Інна,
    45) Литвинюк Ірина Валеріївна,
    46) Лісовик Лілія Олександрівна,
    47) Лужняк Віктор Григорович,
    48) Мамчур Лілія Володимирівна,
    49) Медвідь Галина Володимирівна,
    50) Мельничук Микола Степанович,
    51) Миронов Юрій Сергійович,
    52) Муревич Ірина Олександрівна,
    53) Нечаєв Олександр Валерійович,
    54) Ніколайчук Валерій Сергійович,
    55) Огойко Людмила,
    56) Олійник Оксана Петрівна,
    57) Патерок Алла Михайлівна,
    58) Паукова Аліна Петрівна,
    59) Подворна Олена Іванівна,
    60) Польний Дмитро Володимирович,
    61) Поплавська Неля Миколаївна,
    62) Рафалюк Людмила Сергіївна,
    63) Ринжук Олександр Сергійович,
    64) Руснак Тетяна Василівна,
    65) Савранська Наталя Володимирівна,
    66) Свистак Ліна Анатоліївна,
    67) Сеник Тетяна Вікторівна,
    68) Сергійко Наталія Сергіївна,
    69) Соколан Наталія ,
    70) Стецюк Леонід Леонідович,
    71) Теслюк Світлана Максимівна,
    72) Труш Микола,
    73) Франчук Світлана Петрівна,
    74) Хрустальова Олена Володимирівна,
    75) Черевик Ігор Олексійович,
    76) Чорна Вікторія Олександрівна,
    77) Чорна Ольга Петрівна,
    78) Чорна Тетяна Володимирівна,
    79) Чумак Світлана Степанівна,
    80) Шевчук Василина Анатоліївна,
    81) Шелест Людмила Миколаївна,
    82) Шустіна Лариса Олександрівна,
    83) Яримюк Руслан Анатолійович,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2014 р.