Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Законодавці! Чи не складайте законів для народу, але створите народ для законів: закон справедливості існував перш народу (Піфагор) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Тендерні закупки
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Юридичний факультет кваліфікація: Магістр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Юридичний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Магістр

  • Факультет управління та економіки кваліфікація: Спеціаліст

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Перепідготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Підготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр
    Підготовки фахівців




    1) Бакалець Дмитро Дмитрович,
    2) Бакліцька Світлана Миколаївна,
    3) Білий Роман Вікторович,
    4) Бойко Руслан Віталійович,
    5) Бундз Наталія Вікторівна,
    6) Власенкова Ольга Ігорівна,
    7) Габінет Дмитро Анатолійович,
    8) Герасимчук Юлія Андріївна,
    9) Гетьман Андрій Борисович,
    10) Гладкий Сергій Миколайович,
    11) Головко Ірина Леонідівна,
    12) Гречановська Наталія Миколаївна,
    13) Гречишников Тарас Миколайович,
    14) Грищук Людмила Валентинівна,
    15) Гунасов Ігор Ахсарбекович,
    16) Данилюк Юрій Васильович,
    17) Дзьома Ярослава Петрівна,
    18) Добжанський Олександр Ігорович,
    19) Докієн Віта Вікторівна,
    20) Жирик Ярослав Іванович,
    21) Заболотний Антон Миколайович,
    22) Зайцев Дмитро Степанович,
    23) Заярнюк Іван Володимирович,
    24) Іваніцький Олександр Олександрович,
    25) Канюка Олександр Анатолійович,
    26) Карпова Валентина Василівна,
    27) Касьянчук Віта Вікторівна,
    28) Качуровська Наталія Миколаївна,
    29) Коваль Іванна Дмитрівна,
    30) Комарніцький Віталій Вікторович,
    31) Коменда Михайло Андрійович,
    32) Коцюбенко Галина Василівна,
    33) Кримська Тетяна Олегівна,
    34) Кузьмук Микола Леонідович,
    35) Кухар Вікторія Володимирівна,
    36) Лабузінський Роман Вікторович,
    37) Ладанський Юрій Володимирович,
    38) Леванчук Світлана Олексіївна,
    39) Лісовий Ярослав Анатолійович,
    40) Луцюк Андрій Степанович,
    41) Майдан Андрій Сергійович,
    42) Марцинкевич Сергій Анатолійович,
    43) Матущак Вадим Вікторович,
    44) Місінкевич Ольга Юріївна,
    45) Неклюєнко Павло Андрійович,
    46) Олігорський Олександр Миколайович,
    47) Омельчук Валерій Михайлович,
    48) Паламарчук Вікторія Петрівна,
    49) Пасічник Ярослав Сергійович,
    50) Попадюк Мирослав Валентинович,
    51) Посикалюк Олег Олександрович,
    52) Прокопчук Мирослав Валентинович,
    53) Роздорожний Віталій Олександрович,
    54) Сабінський Вадим Едуардович,
    55) Сапожнік Тетяна Юріївна,
    56) Симчак Зореслава Василівна,
    57) Скоропад Вікторія Михайлівна,
    58) Сніжок Ірина Богданівна,
    59) Степчук Тарас Анатолійович,
    60) Сьомін Сергій Володимирович,
    61) Ткачук Сергій Петрович,
    62) Триняк Ольга Василівна,
    63) Файхнер Тетяна Вікторівна,
    64) Франчук Наталія Георгіївна,
    65) Халавчук Олена Миколаївна,
    66) Цаплін Дмитро Володимирович,
    67) Цибульській Вадим Анатолійович,
    68) Циц Сергій Віталійович,
    69) Шафікова Юлія Едуардівна,
    70) Шевчук Сергій Васильович,
    71) Шершун Анатолій Вікторович,
    72) Шпортун Ольга Миколаївна,
    73) Щавінський Владислав Францович,
    74) Яворська Тетяна Мар’янівна,
    75) Яворський Ігор,
    76) Якимчук Ульяна Тимофіївна,
    77) Ялова Тетяна Василівна,
    78) Яремчук Михайло Васильович,
    79) Ясенова Вікторія Євгенівна,
    80) Ясінська Анжела Михайлівна,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2017 р.