Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Влада не перевага, а тягар (Сідні) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Випусники університету   
     
    Рік випуску:
  • 2014
  • 2013
  • 2012
  • 2011
  • 2010
  • 2009
  • 2008
  • 2007
  • 2006
  • 2005
  • 2004
  • 2003
  • 2002
  • 2001
  • 2000
  • 1999
  • 1998
  • 1997
  • Випуск:
  • Факультет адміністративного менеджменту кваліфікація: Спеціаліст

  • Заочний факультет кваліфікація: Бакалавр

  • Юридичний факультет кваліфікація: Спеціаліст

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Перепідготовки фахівців

  • Заочний факультет кваліфікація: Спеціаліст
    Підготовки фахівців




    1) Абельчук Андрій Володимирович,
    2) Акентьєва Таїсія Дмитрівна,
    3) Байрачний Андрій Іванович,
    4) Баско Оксана Володимирівна,
    5) Баюк Мар’яна Миколаївна,
    6) Березюк Олександр Борисович,
    7) Бляхарська Світлана Геннадіївна,
    8) Бляхарський Ярослав Станіславович,
    9) Боднар Роман Григорович,
    10) Божук Анатолій Васильович,
    11) Галімова Олена Петрівна,
    12) Галус Олена Олександрівна,
    13) Герасимчук Світлана Миколаївна,
    14) Грига Євген Вікторович,
    15) Гуменюк Олександра Олександрівна,
    16) Дєдух Аліна Володимирівна,
    17) Дзьома Ігор Анатолійович,
    18) Дідук Алла Михайлівна,
    19) Дідур Олександр Миколайович,
    20) Дмитрук Юлія Володимирівна,
    21) Жежер Юлія Миколаївна,
    22) Забродський Олександр Сергійович,
    23) Зайцева Тетяна Петрівна,
    24) Іванов Ігор Володимирович,
    25) Кіс Олександр Вікторович,
    26) Кліманський Роман Миколайович,
    27) Ковальчук Альбіна Миколаївна,
    28) Кокін Едгар Айварович,
    29) Кришталь Ірина Юріївна,
    30) Крулик Ігор Йосипович,
    31) Крушинський Сергій Антонович,
    32) Кушнір Сергій Сергійович,
    33) Макогончук Євген Володимирович,
    34) Маркова Катерина Михайлівна,
    35) Марцинкевич Лілія Анатоліївна,
    36) Марчук Олена Миколаївна,
    37) Матева Тетяна Андріївна,
    38) Мельник Вадим Олександрович,
    39) Миронюк Олена Володимирівна,
    40) Михальчук Сергій Миколайович,
    41) Міщук Ірина Ігорівна,
    42) Мутка Ігор Ярославович,
    43) Овчарук Артем Степанович,
    44) Окопний Денис Євгенович,
    45) Олійник Дмитро Володимирович,
    46) Олійник Марія Богданівна,
    47) Оржеховська Ганна В’ячеславівна,
    48) Первак Андрій Олександрович,
    49) Потравний Ігор Святославович,
    50) Процик Олександр Володимирович,
    51) Рабчевська Світлана Василівна,
    52) Рудий Віктор Петрович,
    53) Савчук Тетяна Вікторівна,
    54) Салко Олександр Володимирович,
    55) Серветник Наталія Олександрівна,
    56) Сковера Сергій Олександрович,
    57) Смолін Лідія Дмитрівна,
    58) Соколюк Валентин Іванович,
    59) Сталенний Юрій Михайлович,
    60) Терлецький Олександр Цезарович,
    61) Топоровська Олена Володимирівна,
    62) Федорук Олександр Ярославович,
    63) Ходоровський Олег Богданович,
    64) Хронюк Наталія Олегівна,
    65) Цимбалюк Олександр Володимирович,
    66) Чала Аліна Анатоліївна,
    67) Чорна Ольга Анатоліївна,
    68) Чорний Олег Вікторович,
    69) Чубатий Олександр Володимирович,
    70) Шабанов Сергій Валерійович,
    71) Шевчук Валентин Вікторович,
    72) Ягунов Юрій Костянтинович,
    73) Яхієв Олег Адамович,
    74) Ящук Олександр Миколайович,

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.