Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Вся світова історія у самій своїй суті зводиться до історії право як вищого пункту цивілізації, що містить у собі сконцентровано весь її зміст... (М. Хлєбніков) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Розподіл слухачів курсів по групах 2010-2011 навчального року   
     

    Група №1 Історія України; Українська мова та література; Іноземна мова ( англійська )

      
         
    1. Андрійчук Олександр Миколайович
    2.    
    3. Багнюк Олексій Валерійович
    4.    
    5. Безкоровайний Валерій Володимирович
    6.    
    7. Боброва Олена Олександрівна
    8.    
    9. Бровчук Роман Миколайович
    10.    
    11. Василів Віктор Іванович
    12.    
    13. Вейко Вікторія Олександрівна
    14.    
    15. Воронова Крістіна Ігорівна
    16.    
    17. Гарук Ярослав Юрійович
    18.    
    19. Герасименюк Олександр Миколайович
    20.    
    21. Герштун Артур Сергійович
    22.    
    23. Горбатюк Євгеній Михайлович
    24.    
    25. Демко Андрій Сергійович
    26.    
    27. Дячок Анастасія Юріївна
    28.    
    29. Клімчук Святослав Олександрович
    30.    
    31. Пелюх Юлія Павлівна
    32.    
    33. Сандул В’ячеслав Ігорович
    34.    
    35. Сологуб Вадим Олександрович
    36.    
    37. Терлич Андрій Валерійович
    38.    
    39. Точанська Людмила Анатоліївна
    40.    
    41. Шевчук Вадим Валентинович
      

    Група №2 Історія України; Українська мова та література; Іноземна мова ( англійська )

      
         
    1. Гребеннікова Олександра Мар’янівна
    2.    
    3. Авдєєва Ірина Олексіївна
    4.    
    5. Брагарчук Вадим Юрійович
    6.    
    7. Данилюк Дмитро Олександрович
    8.    
    9. Залевський Віталій Ігорович
    10.    
    11. Іжевський Ростислав Петрович
    12.    
    13. Ісакова Марина Віталіївна
    14.    
    15. Карван Володимир Володимирович
    16.    
    17. Колибаба Наталія Вікторівна
    18.    
    19. Крикун Олександр Петрович
    20.    
    21. Кучерук Олексій Миколайович
    22.    
    23. Марковський Ігор Олександрович
    24.    
    25. Мельник Ольга Володимирівна
    26.    
    27. Олійник Микола Миколайович
    28.    
    29. Римарович Юлія Валентинівна
    30.    
    31. Слободянюк Сніжана Геннадіївна
    32.    
    33. Слюсар Юлія Русланівна
    34.    
    35. Собчук Роман Олександрович
    36.    
    37. Стаднік Віта Олександрівна
    38.    
    39. Шиян Олександр Васильович
    40.    
    41. Ярмощук Карина Вартанівна
      

    Група №3 Історія України; Українська мова та література; Математика

      
         
    1. Вишинський Олександр Борисович
    2.    
    3. Вознюк Іван Іванович
    4.    
    5. Гречко Артем Ігорович
    6.    
    7. Гуменюк Софія Василівна
    8.    
    9. Дейчук Богдан Романович
    10.    
    11. Зозуляк Вадим Анатолійович
    12.    
    13. Коломієць Наталія Ігорівна
    14.    
    15. Корженко ( Мукомела ) Олена Сергіївна
    16.    
    17. Лежанська Ганна Василівна
    18.    
    19. Литвиненко Аліна Олександрівна
    20.    
    21. Мазуренко Вікторія Андріївна
    22.    
    23. Малецький Іван Юрійович
    24.    
    25. Мердюк Дар’я Володимирівна
    26.    
    27. Мудренко Олександр Олександрович
    28.    
    29. Обертинський Віталій Віталійович
    30.    
    31. Протоковська Вікторія Олексіївна
    32.    
    33. Скрипкевич Уляна Олександрівна
    34.    
    35. Стойко Олександр Анатолійович
    36.    
    37. Третяк (Шевченко ) Олена Георгіївна
    38.    
    39. Чабан Тетяна Вікторівна
      

    Група №4 Математика; Українська мова та література; Географія

      
         
    1. Войт Вікторія Володимирівна
    2.    
    3. Великий Сергій Ігорович
    4.    
    5. Закшевська Анастасія Вікторівна
    6.    
    7. Каліновська Маріна Віталіївна
    8.    
    9. Навроцька Анастасія Віталіївна
    10.    
    11. Тімош Дмитро Леонідович
    12.    
    13. Хачатрян Маріне Арменівна
        

    Група №5 Математика; Українська мова та література; Іноземна мова ( англійська )

      
         
    1. Бурбела Роман Олегович
    2.    
    3. Клочай Вадим Вікторович
    4.    
    5. Шаргало Альона Ігорівна
     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2018 р.