Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Громадська думка - є верховний законодавець народів і царів (Піфагор) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Військова кафедра
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Наукова діяльність
  • Міжнародна співпраця
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв Майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Пресцентр університету   
     

    ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ІМЕНІ СВЯТОГО ВОЛОДИМИРА НА КРАЩЕ НАУКОВО-ПРАВНИЧЕ ВИДАННЯ У 2020 РОЦІ

         У 2020 році для участі у конкурсі імені Святого Володимира на краще науково-правниче видання в Україні, що був організований Євразійською асоціацією правничих шкіл та правників спільно з Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова було подано 21 видання, які Номінаційним комітетом розподілено по десяти номінаціях.

    1.   Номінація «Підручники та посібники»:
    перше місце у номінації «Підручники та посібники», секція  «Правнича освіта і наука» - Галянтич  Микола Костянтинович, Кочин Володимир Володимирович за науково-практичний посібник «Правовий статус Громадських об’єднань. Коментар. Законодавство. Судова практика»;

    друге місце у номінації «Підручники та посібники», секція  «Правнича освіта і наука»  -  колектив авторів  та редактор  Крупчан Олександр Дмитрович за навчальний посібник «Правове забезпечення цифрової економіки»;

    друге  місце у номінації «Підручники та посібники», секція «Земельне право; екологічне право; природноресурсне право; право екологічної безпеки» -  колектив авторів та редактори Краснова Марія Василівна, Кірін Роман Станіславович за навчальний посібник  «Проблеми права екологічної безпеки»;

    третє місце у номінації  «Підручники та посібники»,  секція «Правнича освіта і наука» - колектив авторів та редактори Уве Гелльманн, Бондаренко-Зелінська Надія Леонтіївна за навчальний посібник  «Вступ до альтернативного вирішення спорів»;

    третє місце у номінації «Підручники та посібники», секція «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза» - Кірін Роман Станіславович, Коротаєв Володимир Миколайович за навчальний посібник  «Збройове право»;

    третє місце у номінації  «Підручники та посібники», секція «Теорія права; теорія держави і права; енциклопедія права» - Тарасова Наталія Володимирівна, Церклевич Вікторія Сергіївна за навчальний посібник  «Історія держави і права України».

    2.   Номінація «Теорія права; теорія держави і права; енциклопедія права»:
    друге місце у номінації  «Теорія права; теорія держави і права; енциклопедія права» - колектив авторів та редактор Савчин Михайло Васильович за монографію «Правове регулювання та економічні права і свободи».

    3.   Номінація «Судоустрій; прокуратура та адвокатура»:
    друге місце у номінації «Судоустрій; прокуратура та адвокатура» - Коцкулич Вероніка Вікторівна, Бисага Юрій Михайлович, Бєлов Дмитро Миколайович, Лакатош Наталія Йосипівна за монографію «Праксеологічні аспекти формування професійної правосвідомості судді та суддівського розгляду».


    4.   Номінація «Конституційне право»:
    третє місце у номінації «Конституційне право» - Нечипорук Ганна Юріївна, Бисага Юрій Михайлович, Берч Вероніка Вікторівна, Дешко Людмила Миколаївна, Бисага Юрій Юрійович, Нечипорук Кірілл Олександрович за монографію «Конституційне право на звернення до Європейського суду з прав людини та механізм реалізації права на виконання його рішень»;

    третє місце у номінації «Конституційне право» - Бисага Юрій Михайлович, Нечипорук Кірілл Олександрович, Нечипорук Любов Дмитрівна, Нечипорук Ганна Юріївна, Бисага Юрій Юрійович за монографію «Конституційно-правовий статус закордонних українців».

    5.   Номінація «Господарське право; господарсько-процесуальне право; аграрне право»:
    друге місце у номінації «Господарське право; господарсько-процесуальне право; аграрне право» -  колектив авторів та редактор Шульга Михайло Васильович за монографію «Органічне сільськогосподарське виробництво в Україні: правові засади ведення»;

    третє місце у номінації «Господарське право; господарсько-процесуальне право; аграрне право» -  Махінчук Віталій Миколайович за монографію «Субсидіарна відповідальність кінцевих бенефіціарних власників (засновників, учасників, акціонерів) і посадових осіб за зобов’язаннями юридичної особи – боржника: проблеми теорії і практики реалізації доктрини зняття корпоративної вуалі».

    6.   Номінація «Земельне право; екологічне право; природноресурсне право; право екологічної безпеки»:
    перше місце у номінації «Земельне право; екологічне право; природноресурсне право; право екологічної безпеки» - Харитонова Тетяна Євгеніївна за монографію «Здійснення прав на чужі земельні ділянки в Україні: проблеми теорії та практики».

    третє місце у номінації «Земельне право; екологічне право; природноресурсне право; право екологічної безпеки» - Чирик Альона Олегівна за монографію «Спільна часткова власність на земельну діялнку».


    7.   Номінація «Міжнародне право»:
    третє місце у номінації «Міжнародне право» - Яновицька Анна Віталіївна за монографію «Договір міжнародного перевезення вантажів автомобільним транспортом».


    8.   Номінація «Теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»:
    перше місце у номінації «Теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право»  - Шевчук Інна Володимирівна за монографію «Забезпечення економічної безпеки України: сучасні загрози та проблеми державного регулювання».

    9.   Номінація «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право»:
    перше місце у номінації «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право»  - Гайдулін Олександр Олександрович за монографію «Інститут інтерпретації (ius interpretatio = law of interpretation): методологічні засади цивілістичної теорії»;

    перше місце у номінації «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право» - Берестова Ірина Еріївна за монографію «Теоретичні засади захисту публічних інтересів у цивільному судочинстві та конституційному провадженні»;

    третє місце  у номінації «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право» - Волощук Оксана Троянівна, Гетманцев Максим Олександрович за монографію «Правовий статус арбітра міжнародного комерційного арбітражу»;

    третє місце у номінації «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право»  - Булеца Сібілла Богданівна, Ревуцька Ірина Емілівна за монографію «До питання створення сім’ї за законодавством України та країн –  членів ЄС».

    10.   Номінація «Кримінальне право і кримінологія; кримінально-виконавче право»:
    третє місце у номінації «Кримінальне право і кримінологія; кримінально-виконавче право» - Налуцишин Володимир Вікторович за монографію «Кримінальна відповідальність за невиконання судового рішення за законодавством України та держав Європейського Союзу».




     
       Новини 
     
  •  
  • Набір на навчальні курси
  •  
  • Набір на короткостроковий семінар з підвищення кваліфікації арбітражними керуючими
  •  
  • Семінар «Ефективні комунікації та запобігання виникненню конфліктних ситуацій: управлінсько-психологічні аспекти»
  •  
  • День Гідності та Свободи
  •  
  • Запрошуємо до участі
  •  
  • Акредитаційна експертиза
  •  
  • День студента
  •  
  • Конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA» (сезон 2020/21)
  •  
  • Радіодиктант національної єдності
  •  
  • ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
  •  
  • День української писемності та мови
  •  
  • Науково-практичний круглий стіл 10 грудня 2020р.
  •  
  • ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ІМЕНІ СВЯТОГО ВОЛОДИМИРА НА КРАЩЕ НАУКОВО-ПРАВНИЧЕ ВИДАННЯ У 2020 РОЦІ
  •  
  • Вітаємо майбутніх магістрів публічного управління та адміністрування з отриманням сертифікатів Мінцифри для держслужбовців
  •  

  •  
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2020 р.