Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Кращий засіб прищепити дітям любов до Батьківщини полягає в тому, щоб ця любов була у батьків (Шарль де Монтеск’є) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Кафедри
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Навчальна діяльність
  • Наукова діяльність
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв Майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Пресцентр університету   
     

    ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ІМЕНІ СВЯТОГО ВОЛОДИМИРА НА КРАЩЕ НАУКОВО-ПРАВНИЧЕ ВИДАННЯ У 2019 РОЦІ

         У 2019 році для участі у конкурсі імені Святого Володимира на краще науково-правниче видання в Україні, що був організований Євразійською асоціацією правничих шкіл та правників спільно з Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова було подано 21 видання, які Номінаційним комітетом розподілено по дев’яти номінаціях.

    У 2019 році вперше запроваджено номінацію «Підручники та посібники у відповідних секціях.

         За результатами розгляду Номінаційним комітетом поданих видань переможцями у номінаціях стали:

    Номінація «Підручники та посібники»,
    секція «Теорія права; теорія держави і права; енциклопедія права»
    переможці  у секції:
    Кельман Михайло Степанович,
    Котуха Олександр Степанович,
    Коваль Ігор Мирославович
    за навчальний посібник «Загальна теорія держави та права»

    секція «Земельне право; екологічне право; природноресурсне право; право екологічної безпеки»
    переможці  у секції:
    Каракаш Ілля Іванович,
    Харитонова Тетяна Євгенівна
    за навчальний посібник «Природноресурсове право»

    секція «Конституційне право»
    переможець у секції:
    Івановська Алла Миколаївна
    за навчальний посібник «Конституційне право зарубіжних країн»

    секція «Муніципальне право»
    переможці у номінації:
    колектив авторів кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова за навчальний посібник «Муніципальне право України»

    1.   Номінація «Господарське право; господарсько-процесуальне право; аграрне право»
    Перше місце  у номінації розділили:
    Курман Тетяна Вікторівна
    за монографію
    «Сталий розвиток сільськогосподарського виробництва: проблеми правового забезпечення»

    та Григор’єва Христина Антонівна
    за монографію «Державна підтримка сільського господарства: проблеми правового забезпечення

    Друге місце у номінації:
    Попович Тетяна Григорівна
    за монографію «Стандартизація як засіб регулювання господарської діяльності»

    Третє місце у номінації:
    Тараненко Людмила Станіславівна
    за науково-правниче видання «Аграрне право та законодавство: словник довідник»

    2.   Номінація «Земельне право; екологічне право; природноресурсне право; право екологічної безпеки»

    Третє місце у номінації:
    Цилюрик Римма Анатоліївна
    за монографію «Земельно-правові засади органічного землеробства»

    3.   Номінація Теорія управління; адміністративне право і процес; фінансове право, інформаційне право
    Перше місце у номінації
    Колектив експертів Jurimex та TaxLink за серію видань податкових студій

    Друге місце у номінації:
    Бондаренко Катерина Вікторівна
    за монографію «Публічне управління національно-безпековою сферою в Україні: теоретико-правові та організаційні засади»

    Третє місце у номінації:
    Шоптенко Світлана Сергіївна
    за монографію «Адміністративно-юрисдикційна діяльність правоохоронних органів в Україні»

    4.   Номінація «Правнича освіта і наука»
    Третє місце у номінації:
    Авторський колектив
    Кочин Володимир Володимирович,
    Бернацький Микита Віталійович,
    Басарабчик Влада Олександрівна,
    Максименко Сергій Володимирович
    за монографію «Ендавменти наукових установ та закладів освіти: теоретичні та практичні проблеми»


    5.   Номінація «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право»

    Друге місце у номінації:
    Миронова Галина Анатоліївна
    за монографію «Приватноправове регулювання особистих немайнових відносин у сфері надання медичної допомоги»

    Третє місце у номінації:
    Погоджук Роман Васильович
    за монографію «Захист прав споживачів за договором постачання електричної енергії через приєднану мережу»


    6.   Номінація «Філософія права»
    переможці у номінації:
    Омельчук Олег Миколайович,
    Олійник Уляна Миколаївна
    за монографію «Право на свободу думки, совісті та релігії у філософсько-правовому вимірі»

    7.   Номінація «Міжнародне право»
    переможці у номінації:
    Самсін Ігор Леонович,
    Казакевич Поліна Віталіївна
    за монографію «Організаційно-правове співробітництво органів судової влади України з інституціями Ради Європи»

    8.   Номінація «Кримінальне право і кримінологія; кримінально-виконавче право; кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність»
    переможець у номінації:
    Шульга Андрій Михайлович
    за монографію «Земельні ресурси України під охороною закону про кримінальну відповідальність»

    Друге місце у номінації:
    Соловйова Аліна Миколаївна
    за монографію «Кримінально-правова характеристика злочинів проти власності: порівняльно-правове дослідження»

    Третє місце у номінації розділили:
    Колодяжний Максим Геннадійович
    за монографію «Стратегія зменшення можливостей учинення злочинів: зарубіжні реалії, перспективи запровадження в Україні»

    Лейба Олена Анатоліївна
    за монографію
    «Дефекти кримінального процесуального законодавства та засоби їх подолання».




     
       Новини 
     
  •  
  • КРУГЛИЙ СТІЛ «ІННОВАЦІЙНІ ЗАСОБИ ОРГАНІЗАЦІЇ СУДОВИХ ОРГАНІВ. ЕЛЕКТРОННЕ ПРАВОСУДДЯ»
  •  
  • ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ ІМЕНІ СВЯТОГО ВОЛОДИМИРА НА КРАЩЕ НАУКОВО-ПРАВНИЧЕ ВИДАННЯ У 2019 РОЦІ
  •  
  • Вітаємо з перемогою в конкурсі «Кращий студент-правник»!
  •  
  • Науковий круглий стіл
  •  
  • Конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників
  •  
  • Фонд Віктора Пінчука розпочинає 14-й конкурс стипендіальної програми «Завтра.UA»
  •  
  • З’їзд Асоціації юридичних клінік України
  •  
  •  
  • ПОВТОРНЕ ЗНО ДЛЯ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ
  •  
  • Науково-практичний семінар з наукометрії
  •  
  • КОНКУРС імені Святого Володимира на краще науково-правниче видання у 2019 році
  •  
  • КУРСИ З ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ У СФЕРІ ПРИМУСОВОГО ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ
  •  
  • Короткостроковий семінар
  •  
  • День знань – 2019
  •  
  • Вітання!

     
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2019 р.