Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Закон є право власності, що спирається на владу; де немає влади, там помирає закон (Ривароль) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
  • Загальна інформація
  • Освітній процес
  • Управління університетом
  • Ліцензування та акредитація
  • Вступнику
  • Факультети
  • Військова кафедра
  • Центр ППК
  • Структурні підрозділи
  • Наукова діяльність
  • Міжнародна співпраця
  • Студентське життя
  • Випускники університету
  • Профспілка
  • Публічні закупівлі
  • Інформація для оприлюднення
  • Мапа сайту
  •  

     Спілкування   
     
  • Онлайн конференція
  •  

     Бібліотека   
     
  • Електронна бібліотека
  •  


     Контакти   
     

    29000, Україна
    м. Хмельницький,
    вул. Героїв Майдану, 8
    тел:    (0382)71-80-00
    факс: (0382)71-75-70
    email: info@univer.km.ua

     

     Про нас   
     

    Відео про нас

     

     Банери   
         
    Ми на facebook
    Надання безоплатної правової допомоги.
    Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
    Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
    Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
    Міністерство освіти і науки України
    Ridna khmelnitchina
    Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
    neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
    International Association of Procedural Law
    ГГТУ им. П.О.Сухого.
     

     Фотовиставка   
     
     

     Погода   
     
    Погода в Хмельницькому » Україна
     

       Пермії та стипендії   
     
    Стипендіїї DAAD

    Вимоги: Наукові стипендії для аспірантів та молодих науковців

    Обсяг: 750 євро (для випускників ВНЗ) або 1000 євро (для аспірантів)

    Дедлайн: 2011-11-20

       
    Наукові стипендії для аспірантів та молодих науковців

    Мета:

    Стипендії пропонують можливість іноземним молодим науковцям провести дослідження або підвищити кваліфікацію в одному з німецьких державних або державно визнаних ВНЗ або науково-дослідних інститутів. Головною метою фінансування є підтримка дисертаційних проектів. Ця стипендійна програма може мати наступні цілі:
    Проведення досліджень в одному з німецьких ВНЗ із подальшим захистом кандидатської дисертації у своїй країні (це стосується також аспірантських програм для країн, що розвиваються та країн із перехідною економікою, за моделлю „DAAD-Sandwich“);
    Проведення досліджень у одному з німецьких ВНЗ із подальшим захистом кандидатської дисертації у Німеччині. В цьому випадку ми звертаємо Вашу увагу на структуровані аспірантські програми у т.зв. “Graduierten- und Promotionskollegs“ (навчальні установи для пошукачів, які готують кандидатські дисертації), міжнародні аспірантські програми, т.зв. “Graduate Schools“ та дослідні інститути ім. Макса Планка. Докладнішу інформацію дивіться тут: www.daad.de/ipp;
    Проведення досліджень або підвищення кваліфікації без подальшого захисту або іспитів.

    Для тих, хто вже має науковий ступінь, можуть підійти також програми Фонду Александра фон Гумбольдта.

    Тривалість стипендії:

    Період виплати стипендії визначає відбіркова комісія під час розгляду документів. Він може становити – в залежності від робочого плану пошукача - як правило, від одного до десяти місяців; для аспірантів, які планують захист дисертації у Німеччині, він може тривати три, у окремих випадках чотири роки. Для стипендіатів, які планують захист в Україні, стипендії на другий рік не подовжуються.

    Повне навчання в аспірантурі у Німеччині підтримується в тому випадку, якщо для цього є особливі причини, як, наприклад, відсутність на батьківщині подібних можливостей для проведення досліджень та отримання належного наукового керівництва або необхідність багаторічної підтримки у Німеччині у зв`язку зі змістом наукової роботи.

    Підтримка повного навчання у аспірантурі в Німеччині орієнтована на період до трьох років, в тому разі, якщо від іноземних пошукачів вимагається отримання додаткової підготовчої бази для навчання в аспірантурі, стипендію можуть продовжити до 4 років. Навіть якщо передбачена підтримка повного курсу навчання в аспірантурі в Німеччині, рішення про сплату стипендії приймається максимально на один рік. Подовження стипендії залежить від того, чи буде попередній період отримання стипендії оцінений позитивно.

    Початок виплати стипендії - не раніше 1 червня. Якщо стипендія триває більше 7 місяців, виплата її розпочинається, як правило, з 1 жовтня.

    Розмір стипендії:

    DAAD сплачує щомісячно стипендію, розмір якої залежить від отриманої освіти стипендіатів: 750 євро (для випускників ВНЗ) або 1000 євро (для аспірантів). Стипендія включає також, як правило, плату за медичне страхування. Крім того, DAAD сплачує, як правило, певну суму на проїзд, якщо ці витрати не беруть на себе організації на батьківщині стипендіата або інша сторона.

    Коли перебування триває більш, ніж 6 місяців, поряд з виплатою стипендії на дослідження надається також допомога на навчання/проведення досліджень, можлива також допомога на житло та перебування членів сім´ї. Рішення щодо фінансування мовних курсів приймається у кожному випадку окремо (див. у “Вимогах до пошукачів”).

    Для стипендіатів за моделлю „DAAD-Sandwich“ можуть сплачуватися кошти за проїзд наукового керівника за умови, якщо це було вказано у першій заяві на отримання стипендії.

    Вимоги до пошукачів:

    Подавати заяву на наукову стипендію DAAD для аспірантів та молодих науковців можуть висококваліфіковані випускники ВНЗ, які найпізніше на момент початку стипендії будуть мати диплом спеціаліста або магістра, у виняткових випадках диплом бакалавра або диплом кандидата наук.

    Аспіранти, які планують захист дисертації у своїй країні, обов`язково мають бути зарахованими до аспірантури у себе на батьківщині. Серед документів на стипендію, як правило, має бути письмова згода від професора (наукового керівника) з Німеччини, який буде керувати стажуванням у ВНЗ, з чітким посиланням на плани пошукача, а також письмова згода приймаючого інституту щодо надання робочого місця для пошукача. Якщо планується захист дисертації у німецькому ВНЗ, згода має бути від наукового керівника.

    Пошукачі, які планують захист дисертації в рамках структурованих програм для аспірантів, мають подати підтвердження про зарахування на програму або, принаймні, про можливість зарахування.

    Найважливішим критерієм при відборі є, поряд з попередніми науковими здобутками, переконливий та добре спланований науковий або навчальний проект на період перебування у Німеччині, узгоджений з колегою (науковим керівником) з німецького інституту, до якого планується поїздка.

    Володіння німецькою мовою, як правило, є необхідним, при цьому потрібний рівень залежить, поміж іншого, від запланованої роботи пошукача, від його спеціальності, але й від можливостей вивчення німецької мови на батьківщині. Передусім для фахівців з інженерних та природничих наук та за умов, якщо у приймаючому ВНЗ можна спілкуватися англійською мовою, допускається знання англійської мови (необхідно додати документи, які підтверджують рівень володіння мовою). У деяких випадках DAAD розглядає можливість надання стипендії на проходження курсу німецької мови (безкоштовного для стипендіатів) перед початком наукової стипендії. Це стосується лише стипендіатів, перебування яких триватиме більше 6 місяців. Для підвищення рівня німецької мови рекомендується онлайн-курс „Deutsch-Uni Online (DUO)“. Для стипендатів з тривалістю стипендії понад 6 місяців DAAD фінансує 6-місячне навчання на цьому курсі після отримання інформації про здобуття стипендії. Крім того, стипендіати зі стипендією понад 6 місяців можуть подавати заявку до DAAD на фінансову допомогу для проходження самостійно обраного курсу німецької мови паралельно до навчання у Німеччині. Подальшу інформацію ви знайдете у документах про надання стипендії.

    На момент подання заяви має минути не більше 6 років після закінчення навчання для випускників, не більше 3 років від початку навчання в аспірантурі для аспірантів та не більше двох років після захисту дисертації для кандидатів наук. У кандидатів наук, які планують короткострокове перебування у Німеччині (до шести місяців), строк після захисту дисертації має не перевищувати чотирьох років.

    Пошукачі, які на момент подання заяви перебувають у Німеччині більше одного року, не можуть брати участь у конкурсі. Винятки: пошукачі, які навчаються на магістерській програмі в Німеччині, можуть подавати заяву на цю стипендію, навіть якщо їхнє навчання в Німеччині триває більше, ніж один рік на момент подання заяви.
    Додаткова інформація для медиків: Окремий аркуш “Додаткова інформація про наукові стипендії DAAD для пошукачів у галузі медицини“ інформує про спеціальні вимоги до пошукачів та умови отримання стипендії.

    Інформація, строки та можливості отримання консультації:

    Прийом документів відбувається у Інформаційному центрі DAAD у Києві з 01.09.2011 до 20.11.2011.
    Подання заяв безпосередньо до Бонну не можливе.
    Консультацію стосовно програм DAAD Ви можете отримати в Інформаційному центрі DAAD у Києві або в лекторів DAAD.

    Документи для заяви на стипендію “Наукові стипендії для аспіратнів та молодих науковців”:

    1. Формуляр-заява DAAD „Antrag auf ein Forschungs-/Studienstipendium“.
    2. Автобіографія (Curriculum Vitae).
    3. Список публікацій.
    4. Детальний план наукових досліджень під час перебування у Німеччині. Це має бути конкретний проект наукової роботи, який містить попередні розробки (стан наукової роботи на момент подання документів) та наукові цілі під час стажування.
    5. Рекомендаційний лист від українського професора / доцента з основної спеціальності, який інформує щодо наукових здібностей пошукача та ставлення професора. (Пошукачі, які планують захист дисертації в Німеччині, подають рекомендації від двох українських професорів / доцентів). Рекомендаційний лист є конфіденційним, всі три примірники мають подаватися у закритому конверті. Лист має містити печатку університету, подаватися із завіреним перекладом.
    6. Всі посвідчення про освіту:
    а) дипломи з додатками - завірена ксерокопія;
    б) завірений переклад дипломів та додатків;
    в) шкільний атестат з додатком – завірена ксерокопія (не вимагається від пошукачів зі ступенем кандидата наук);
    г) завірений переклад атестата та додатка (не вимагається від пошукачів зі ступенем кандидата наук);
    д) пояснення системи оцінок в Україні.
    7. Запрошення від німецького професора (в ньому має бути вказаний період перебування). При тривалості стипендії до 6 місяців має подаватися календарний план перебування, узгоджений з приймаючою стороною;
    8. Сертифікат про знання мови (не вимагається від пошукачів на коротку стипендію (1-6 місяців))
    a. Знання німецької мови*: onDaF, сертифікат від лектора DAAD, TestDaF, ZMP, ZOP, DSH, це стосується також і германістів
    або
    b. Знання англійської мови: TOEFL, IELTS або інший сертифікат (можливий також мовний сертифікат DAAD, заповнений викладачем англійської мови з ВНЗ пошукача).
    9. Інше (відзнаки тощо).
    10. Нові фотокартки, наклеєні на формуляр-заяву.

    * сертифікат вимагається навіть за відсутності знань німецької мови. Для по шукачів з добрим володінням англійською мовою допускається заповнений викладачем німецької мови бланк DAAD, який потрібен для призначення мовного курсу перед початком програми. Відсутність знань німецької мови в пошукачів з володінням англійською не впливатимуть на результати відбору стипендіатів.

    Увага! Документи мають бути подані у трьох наборах, кожен у вказаній послідовності.
    Неповний набір документів для заяви не розглядається.
    Вимоги до документів Ви знайдете на сайті http://daad.org.ua


     
       Заходи 
       
    ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2024 р.