Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Вся світова історія у самій своїй суті зводиться до історії право як вищого пункту цивілізації, що містить у собі сконцентровано весь її зміст... (М. Хлєбніков) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
 • Загальна інформація
 • Освітній процес
 • Управління університетом
 • Ліцензування та акредитація
 • Вступнику
 • Факультети
 • Військова кафедра
 • Центр ППК
 • Структурні підрозділи
 • Наукова діяльність
 • Студентське життя
 • Випускники університету
 • Профспілка
 • Публічні закупівлі
 • Інформація для оприлюднення
 • Мапа сайту
 •  

   Спілкування   
   
 • Онлайн конференція
 •  

   Бібліотека   
   
 • Електронна бібліотека
 •  


   Контакти   
   

  29000, Україна
  м. Хмельницький,
  вул. Героїв Майдану, 8
  тел:    (0382)71-80-00
  факс: (0382)71-75-70
  email: info@univer.km.ua

   

   Про нас   
   

  Відео про нас

   

   Банери   
       
  Ми на facebook
  Надання безоплатної правової допомоги.
  Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
  Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
  Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
  Міністерство освіти і науки України
  Ridna khmelnitchina
  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
  International Association of Procedural Law
  ГГТУ им. П.О.Сухого.
   

   Фотовиставка   
   
   

   Погода   
   
  Погода в Хмельницькому » Україна
   

     Кафедри університету   
   
  Кафедра конституційного, адміністративного та фінансового права
  Наукова робота студентів
  При кафедрі функціонують студентські наукові гуртки "Актуальні проблеми конституційного права України", "Адміністративне право України".

  Щороку студенти, які беруть участь в роботі наукових гуртків, стають учасниками міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференцій, інших наукових заходів, а також публікують свої доповіді в збірниках тез конференцій.

  Зокрема, кожного року в межах Щорічної звітної наукової конференції студентів Хмельницького університету управління та права працює секція «Конституційне, адміністративне та фінансове право». Значна кількість студентів кожного року бере участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Осінні юридичні читання".

  Науково-педагогічні працівники беруть участь в підготовці студентів університету до участі у Всеукраїнському брейн-ринзі «Знавці Конституції» на Кубок Президента Одеської національної юридичної академії, який проводиться в Одесі. У цьому науковому заході щороку беруть участь представники найкращих юридичних факультетів провідних вузів України, а це близько 20 команд з усіх регіонів України. Брейн-ринг проводиться у формі «запитання-відповідь» на тематику «Порівняльно-правовий аналіз Конституції України та конституції зарубіжної країни» й складається із боїв, в яких бере участь по дві команди. У квітні 2012 року наша команда зайняла перше місце та здобула Кубок ректора Національного університету «Одеська юридична академія».

  Відповідно до умов договору Хмельницький університет управління та права став ВНЗ-партнером Стипендіальної програми  «Завтра.UA» та має право відбору конкурсантів у першому етапі конкурсу Стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA».

  З вересня 2010 року Хмельницький університет управління та права співпрацює зі Всеукраїнською Благодійною організацією „Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива” при реалізації щорічної благодійної Стипендіальної програми Фонду «Завтра.UA» серед студентів нашого університету. Завданням програми є сприяння розвитку освіти шляхом: надання допомоги інтелектуально і творчо обдарованій молоді; посилення соціальної захищеності студентської молоді; сприяння підвищенню рівня знань та здібностей студентської молоді. Стипендіатом 2010 та 2011 року стала Підвальна Мирослава Зіновіївна (сьогодні старший викладач кафедри), яка з 2010–2011 н.р. виконує обов’язки уповноваженого представника ВНЗ з контактів зі Стипендіальною програмою "Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука.

  Студенти беруть участь у Конкурсі наукових,  публіцистичних, порівняльних  та аналітичних статей щодо питань державного управління, який  організовується Лігою студентів Асоціації правників України  та проводиться за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая серед студентів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів України з метою професійного розвитку студентів та заохочення їх до здійснення досліджень у сфері адміністративного, конституційного, виборчого права та інших галузей права, пов’язаних з державним управлінням.

  У 2010 році ІІ премію за найкращу статтю у Конкурсі Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая 2010 р. отримала студентка 5 курсу юридичного факультету Підвальна Мирослава. У 2011 році участь у Конкурсі Ліги студентів Асоціації правників України за ініціативи та фінансової підтримки адвоката Дениса Бугая взяли студенти юридичного факультету Слободянюк Аліна (3 курс) та Доротюк Дмитро (5 курс).

  Науково-педагогічні працівники кафедри готували студентів до участі в українському національному етапі Конкурсу з міжнародного публічного права ім. Філіпа Джессапа, який є змаганням студентів-правників з публічного міжнародного права, під час якого проходять усні та письмові судові розгляди за правилами Міжнародного Суду.

  Конкурс проводиться Асоціацією студентів міжнародного права та є найбільшим судовим змаганням із міжнародного публічного права у світі. Щорічно в ньому бере участь понад 2000 студентів із більш ніж 600 юридичних університетів. 11-13 лютого 2011 року серед 11 команд юридичних навчальних закладів України, які змагалися у Національному раунді Конкурсу з міжнародного права ім. Філіпа Джессапа, була і команда Хмельницького університету управління та права.

  З 30 липня по 4 серпня 2012 року студенти юридичного факультету Монюк Дмитро, Савченко Ярослав, Дідик Альона, Годованюк Вадим взяли участь у Літній школі конституційного права «Верховенство права і конституціоналізм», яка була організована на базі Інституту держави і права країн Європи при юридичному факультеті Ужгородського національного університету за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

  У жовтні – грудні 2012 року студенти 4 курсу юридичного факультету Дідик Альона Олегівна, Дмитрук Віталій Володимирович, Гудловська Олеся Володимирівна підготували роботу на тему: «Зробимо суд кращим: доступність адміністративного суду» на конкурс Вінницького апеляційного адміністративного суду серед студентства «Зробимо суд кращим: адміністративні суди України та шляхи вдосконалення їх роботи очима молоді». Перемогу у цьому ж конкурсі здобула студентка 4 курсу юридичного факультету Якубовська Ольга. Мета Конкурсу полягала в тому, щоб за допомогою підвищення рівня професійної підготовки молодих правників України сформувати майбутню правову та впливову еліту України, активізувати молодь у громадському житті шляхом залучення її до обговорення питань розвитку адміністративного судочинства України, а також запровадити актуальні, прогресивні та новаторські ідеї молоді у сфері адміністративного судочинства України.

  11-12 жовтня 2013 року команда Хмельницького університету управління та права «Suits» у складі студентів 5 курсу юридичного факультету Дмитра Монюка та Олесі Гудловської взяли участь у VI Всеукраїнських змаганнях з адміністративного права та судочинства ім. В. С. Стефанюка у місті Запоріжжі. У змаганнях взяли участь 9 команд студентів-правознавців з різних вищих навчальних закладів України: Хмельницький університет управління та права, Запорізький національний університет, Запорізький національний технічний університет, Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», Донецький національний університет, Національний університет Державної податкової служби України. Змагання проходило у два етапи: півфінал (11 жовтня) та фінал (12 жовтня). Монюк Дмитро та Гудловська Олеся гідно представили свою альма-матер, перемігши у  півфіналі господарів змагань – команду Запорізького національного університету, але у фіналі поступились команді Донецького національного університету та посіли четверте місце.

  1 листопада 2013 року кращі студенти юридичного факультету університету відвідали Конституційний Суд України. З гостями зустрілися судді Конституційного Суду України Михайло Колос, Петро Стецюк, Віктор Шишкін, суддя у відставці Володимир Кампо та представники різних структурних підрозділів Секретаріату Суду. У ході екскурсії наша делегація ознайомилася з діяльністю Суду, оглянули Залу засідань, Прес-центр, Архів, Бібліотеку та музейну експозицію, яка була створена в 2009 році. Студенти мали можливість поспілкуватися з суддями Конституційного Суду України, поставити їм професійні запитання та отримати ґрунтовні відповіді. На згадку про зустріч судді подарували університету диски із записом усіх рішень Конституційного Суду України та добірку наукової літератури з питань конституційного права, які стануть в нагоді викладачам і студентам у ході навчального і наукового процесу, що активно реалізуються в університеті.

  Студенти магістратури юридичного факультету Ткачук Ганна, Ксьондзик Юрій та студент 5 курсу юридичного факультету Кондратьєв Сергій у напруженій боротьбі вибороли Кубок і диплом I ступеню переможцю Міжнародного правничого  конкурсу імені В.М. Корецького (Volodymyr M. Koretsky International Law Competition), який проходив з 15 листопада по 11 грудня 2013 року. Організатором Конкурсу виступило Міністерство юстиції України, а координаторами – Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України та Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України. Мета Конкурсу – підвищення рівня правових знань студентської молоді, зокрема у сфері європейського права з прав людини; стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді. Хоча конкурс проходив вже вп’яте, але команда нашого університету вперше і так успішно взяла у ньому участь.

  Студенти 3 курсу юридичного факультету Дубровіна Уляна та Іваницький Андрій у грудні 2013 року під час проведення Тижня права  отримали перемогу у конкурсі для студентів вищих навчальних закладів Хмельницької області, які здійснюють підготовку юристів, на тему: «Права людини в міжнародному на національному законодавстві». Організатором конкурсу виступило Головне управління юстиції у Хмельницькій області.

  У 2013 році студенти 3 курсу юридичного факультету Іваницький Андрій та Дубровіна Уляна взяли участь у конкурсі "Забезпечення гендерної  рівності в системі міжнародного та національного законодавства".

  25 квітня 2014 року студенти юридичного факультету Стецков Дмитро та Іваницький Андрій взяли участь у І Всеукраїнських студентських змаганнях із конституційного правосуддя – в основному етапі (дебатах), які організовували  Юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка та ГО «Центр конституційних ініціатив».

  У грудні 2014 року студенти 3 курсу юридичного факультету Міняйло Тетяна, Лоза Тетяна, Літницький Андрій та Колісник Максим взяли участь у творчому конкурсі відеороликів "Студентське Ні", який проводиться Академією управління при Президентові Республіки Білорусь і приурочений до Міжнародного дня боротьби із корупцією.

  Студенти юридичного факультету щороку беруть участь у Всеукраїнській правничій школі з фінансового права, яка організовується Лігою студентів Асоціації правників України та Юридичним факультетом Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Так, у 2013 році учасниками школи стали студенти 3 курсу юридичного факультету: Лавринюк Алла, Данилюк Дмитро, Іваницький Андрій, Дубровіна Уляна, Ченаш Маргарита, Пелюх Юлія, Керницька Ілона. Учасниками ІІІ Всеукраїнської правничої школи з фінансового права, яка проводилась 18-19 жовтня 2014 року, стали студенти 3 курсу юридичного факультету: Артеменкова Владлена, Черніюк Олена, Слободян Олександр, Ганджук Михайло.
  18-19 березня 2015 року студентка 2 курсу юридичного факультету Миросліп Наталія стала переможцем ІІ туру  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і  процес; фінансове право; інформаційне право» ; тема роботи - «Адміністративно-правовий статус внутрішньо переміщених осіб».
    
  Завідувач кафедри:
  Буханевич Олександр Миколайович


  Контакти: вул. Проскурівська, 57, каб. № 227
  Телефон: (0382)71-82-99
  Пошта: kaf@univer.km.ua
   
  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА ІМЕНІ ЛЕОНІДА ЮЗЬКОВА 2020 р.