Надіслати листа Мапа сайту На головну сторінку
... Якщо влада держави настільки відчуває свою непохитність і міцність і так само аморальна, що допускає свавілля відносно своїх підданих, то свавілля [тяготи] свавілля знову повертає держава в лоно свободи (Пажес) ...
Українською мовою Русский язык In English
 Меню   
 
 • Загальна інформація
 • Освітній процес
 • Управління університетом
 • Ліцензування та акредитація
 • Вступнику
 • Факультети
 • Кафедри
 • Центр ППК
 • Структурні підрозділи
 • Навчальна діяльність
 • Наукова діяльність
 • Студентське життя
 • Випускники університету
 • Профспілка
 • Публічні закупівлі
 • Інформація для оприлюднення
 • Мапа сайту
 •  

   Спілкування   
   
 • Онлайн конференція
 •  

   Бібліотека   
   
 • Електронна бібліотека
 •  


   Контакти   
   

  29000, Україна
  м. Хмельницький,
  вул. Героїв майдану, 8
  тел:    (0382)71-80-00
  факс: (0382)71-75-70
  email: info@univer.km.ua

   

   Про нас   
   

  Відео про нас

   

   Банери   
       
  Ми на facebook
  Надання безоплатної правової допомоги.
  Євразійська асоціація правничих шкіл та правників
  Міжнародна програма TEMPUS:TRADIR
  Інтернет-портал мережі УРАН доступу до електронних інформаційних ресурсів
  Міністерство освіти і науки України
  Ridna khmelnitchina
  Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  neuvoo.com.ua - Ваш пошук роботи починається тут.
  International Association of Procedural Law
  ГГТУ им. П.О.Сухого.
   

   Фотовиставка   
   
   

   Погода   
   
  Погода в Хмельницькому » Україна
   

     Загальна інфомрація   
   


  Хмельницький університет управління та права – один із найпрестижніших осередків правничої та управлінської освіти і науки в Західній Україні, де на високому професійному рівні, враховуючи новітні досягнення науки, здійснюється підготовка юристів та управлінців XXI століття.
  Хмельницький університет управління та права - вищий державний навчальний заклад, який створено постановою Кабінету Міністрів України № 606 від 4 серпня 1995 року. Заснований у 1992 році.

  Спеціальності: правознавство, менеджмент організацій, адміністративний менеджмент, державна служба.

  Умови навчання в університеті максимально наближені до умов практики.
  Студенти мають змогу апробувати свої знання під час проходження стажування у Верховній Раді України, Кабінеті Міністрів України, Конституційному Суді України, місцевих органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування та правоохоронних органах.
  А нещодавно відбувся офіційний візит делегації університету у складі викладачів та студентів до Стразбугру на ознайомчу практику до штаб-квартири Ради Європи. Студенти ХУУП одними з перших поміж українського студентства мали унікальну можливість ознайомитись з роботою організації такого рівня, вивчити принципи, пріоритети та напрями діяльності РЄ. В університеті з публічними лекціями виступають Голова Верховної Ради України, судді Конституційного Суду України, Верховного Суду України та Вищого господарського суду України.
  Щороку університет зміцнює свій кадровий потенціал (працює 13 докторів наук, професорів, 64 кандидати наук, доценти), поліпшується матеріально-технічна база (нещодавно завершилась реконструкція та ремонт в двох навчальних корпусах, а приміщення наукової бібліотеки – одна з найкращих відреставрованих будівель міста), підвищується рівень науково-методичного забезпечення, створюються комфортні умови для студентів і викладачів, підтримуються молодіжні ініціативи.
  Варто зауважити, що в університеті всі комп’ютерні класи працюють з виходом до світової мережі “Інтернет” та інформаційно-пошукової системи “Ліга-закон”, а через мережу УРАН студенти мають персональний доступ до наукових часописів та інформаційних ресурсів провідних видавництв світу.
  В науковій бібліотеці університету до послуг студентів понад 70 тисяч примірників найновіших видань, 5 з яких – періодика. Університет здійснює підготовку наукових кадрів в аспірантурі та докторантурі.

  Наукове життя: в університеті працюють юридична клініка, наукові студентські гуртки, Студентсько-аспірантське наукове товариство. Започаткована практика проведення щорічних Всеукраїнських та Міжнародних конференцій (більше 15 наукових заходів такого рівня щороку), в яких беруть участь представники наукових шкіл з країн ближнього та дальнього зарубіжжя.
  В університеті здійснюється видання одного із найпопулярніших в Україні наукового журналу «Університетські наукові записки». Викладачами та науковцями університету підготовлено низку монографій і підручників (лише за минулий рік більше 90) на правову, економічну та управлінську тематику.
  При університеті діє Подільська лабораторія з проблем адаптації цивільного законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

  Студентське життя: керівництво університету сприяє всебічному розвитку особистості студента, підтримує студентське самоврядування, всіляко заохочує різні студентські заходи. В університеті створені та активно діють – Студентська рада університету, Профспілка студентів, клуб національного відродження «Оберіг», клуб молодої політичної еліти «Аргумент», дискусійний політичний клуб «Формат-С», студентська благодійна організація, студентські ЗМІ: газета «Гаудеамус» та радіо «Студентська хвиля».
  Голови студентських самоврядних структур є членами Вченої Ради університету.
  Студенти університету є неодноразовими переможцями національних та міжнародних конкурсів з права та економіки. Делегати від студентської громади університету входять до складу Української асоціації студентського самоврядування (що є членом EASS), European Youth Parliament, European Law Students' Association.

  Міжнародні зв’язки: особлива увага приділяється розвитку наукових зв’язків із провідними юридичними, економічними та управлінськими навчальними закладами (США, Німеччина, Словаччина, Польща, Латвія, Литва, Естонія, Сербія, Росія, Білорусія, Казахстан). Це дає можливість нашим викладачам, аспірантам та студентам вивчати іноземне законодавство, досвід зарубіжної юриспруденції та економіки, спільно досліджувати наукову проблематику, проводити науково-практичні конференції, стажуватися в зарубіжних навчальних закладах, публікувати свої статті в іноземних наукових виданнях тощо.
  Університет є членом Євразійської асоціації правничих шкіл.
  В Хмельницькому університеті управління та права створені всі умови для плідного навчання, цікавої роботи та розвитку особистості.
  Хмельницький університет управління та права
  Адреса: 29000,
  Україна, місто Хмельницький,
  вул. Героїв майдану, 8

  Телефони:
  8 (0382) 71-80-00 Приймальня ректора
  8 (0382) 71-80-88 Деканат юридичного факультету
  8 (0382) 71-80-81 Деканат факультету управління та економіки
  8 (0382) 71-80-82 Деканат заочного факультету
  8 (0382) 71-75-93 Приймальна комісія
  e-mail: info@univer.km.ua
  www.univer.km.ua
   
  ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА 2019 р.