СПИСКИ
груп абітурієнтів юридичного факультету
з
базовою вищою освітою (бакалаврів з права),
які
вступають для навчання за денною формою
за
освітньо-професійною програмою підготовки спеціалістів
за
напрямом підготовки 0601 Право спеціальністю 7.060101 Правознавство
Група № 1-ЮФС
(державно правова спеціалізація)
Консультація – 30.07.2009 о 9.00.
Фахове вступне випробування з правознавства у
формі співбесіди – 31.07.2009 о 9.00
Місце проведення консультації – вул.
Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, лекційний зал №1
Місце проведення
співбесіди – вул. Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, аудиторія 210
№ з/п |
Реєстраційний номер |
Прізвище, ім'я та по батькові абітурієнта |
|
1.
|
009-ЮФС |
Білик Ольга Олексіївна |
|
2.
|
104-ЮФС |
Бомк Валерій
Йосипович |
|
3.
|
018-ЮФС |
Бурлак Леся Миколаївна |
|
4.
|
005-ЮФС |
Гуменчук Тетяна
Анатоліївна |
|
5.
|
083-ЮФС |
Демчук Олег
Миколайович |
|
6.
|
110-ЮФС |
Драчук Сергій
Леонідович |
|
7.
|
029-ЮФС |
Кравець Ірина
Леонідівна |
|
8.
|
060-ЮФС |
Лук'янов Костянтин
Станіславович |
|
9.
|
079-ЮФС |
Луценко Анна Іванівна |
|
10. |
039-ЮФС |
Мацеха Ольга Юріївна |
|
11. |
031-ЮФС |
Мацюк Тетяна
Володимирівна |
|
12. |
024-ЮФС |
Михайлова Світлана
Валентинівна |
|
13. |
081-ЮФС |
Момот Вадим
Леонідович |
|
14. |
078-ЮФС |
Мороз Сергій
Олександрович |
|
15. |
027-ЮФС |
Напорчук Сергій
Вікторович |
|
16. |
106-ЮФС |
Олійник Уляна
Миколаївна |
|
17. |
063-ЮФС |
Олійник Юрій
Вікторович |
|
18. |
047-ЮФС |
Павлік Дмитро
Юрійович |
|
19. |
094-ЮФС |
Писюк Алла
Миколаївна |
|
20. |
097-ЮФС |
Підвальна Мирослава
Зіновіївна |
|
21. |
042-ЮФС |
Радіонова Тетяна
Володимирівна |
|
22. |
014-ЮФС |
Фаренюк Оксана
Володимирівна |
|
23. |
105-ЮФС |
Федорович Ольга
Миколаївна |
|
24. |
056-ЮФС |
Фрей Віктор
Володимирович |
|
25. |
037-ЮФС |
Хоронжук Наталія
Володимирівна |
|
26. |
012-ЮФС |
Хохлова Крістіна Андріївна |
|
27. |
041-ЮФС |
Юзина Олександр
Володимирович |
|
28. |
016-ЮФС |
Яцух Марина
Віталіївна |
Група № 2-ЮФС
(цивільно-правова спеціалізація)
Консультація – 30.07.2009 о 9.00.
Фахове вступне випробування з правознавства у
формі співбесіди – 1.08.2009 о 9.00
Місце проведення консультації – вул.
Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, лекційний зал №1
Місце проведення
співбесіди – вул. Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, аудиторія 210
№ з/п |
Реєстраційний номер |
Прізвище, ім'я та по батькові абітурієнта |
|
1.
|
080-ЮФС |
Березовський Борис
Володимирович |
|
2.
|
044-ЮФС |
Борисевич Марина Григорівна |
|
3.
|
059-ЮФС |
Бузікова Юлія
Сергіївна |
|
4.
|
091-ЮФС |
Василенко Олена
Миколаївна |
|
5.
|
057-ЮФС |
Гадайчук Ірина
Олександрівна |
|
6.
|
090-ЮФС |
Голова Ольга
Геннадіївна |
|
7.
|
095-ЮФС |
Гуменюк Наталія
Олексіївна |
|
8.
|
048-ЮФС |
Жураковський Анатолій
Анатолійович |
|
9.
|
069-ЮФС |
Заганяч Катерина
Володимирівна |
|
10. |
028-ЮФС |
Капелюшок Анастасія
Юріївна |
|
11. |
071-ЮФС |
Козіцький Олександр
Степанович |
|
12. |
084-ЮФС |
Корецький Віталій
Валерійович |
|
13. |
050-ЮФС |
Кузик Ігор
Сергійович |
|
14. |
082-ЮФС |
Купчик Ярослав
Олегович |
|
15. |
100-ЮФС |
Лебідь Катерина
Петрівна |
|
16. |
107-ЮФС |
Лисюк Олексій
Юрійович |
|
17. |
033-ЮФС |
Львовська Еліна
Миколаївна |
|
18. |
096-ЮФС |
Макарова Наталія
Олександрівна |
|
19. |
007-ЮФС |
Матвійчук Альона Валеріївна |
|
20. |
103-ЮФС |
Мельничук Вікторія
Валеріївна |
|
21. |
073-ЮФС |
Мельничук Максим
Іванович |
|
22. |
003-ЮФС |
Олесь Павло Андрійович |
|
23. |
008-ЮФС |
Орлов Олександр
Михайлович |
|
24. |
089-ЮФС |
Осадчий Максим
Олександрович |
|
25. |
077-ЮФС |
Панченко Дмитро
Вікторович |
|
26. |
061-ЮФС |
Яковлєва Вікторія
Вікторівна |
Група № 3-ЮФС
(кримінально-правова спеціалізація)
Консультація – 30.07.2009 о 9.00.
Фахове вступне випробування з правознавства у
формі співбесіди – 3.08.2009 о 11.00
Місце проведення консультації – вул.
Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, лекційний зал №1
Місце проведення
співбесіди – вул. Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, аудиторія 210
№ з/п |
Реєстраційний номер |
Прізвище, ім'я та по батькові абітурієнта |
|
1.
|
038-ЮФС |
Вальчук Ігор
Григорович |
|
2.
|
023-ЮФС |
Войтов Сергій
Володимирович |
|
3.
|
085-ЮФС |
Гайдук Василь Ігорович |
|
4.
|
022-ЮФС |
Гармаш Олена
Олександрівна |
|
5.
|
004-ЮФС |
Головін Денис Ігорович |
|
6.
|
052-ЮФС |
Гуменюк Олександр
Олександрович |
|
7.
|
093-ЮФС |
Дмитренко Руслан
Миколайович |
|
8.
|
058-ЮФС |
Іванов Віталій
Анатолійович |
|
9.
|
086-ЮФС |
Карнаух Степан
Костянтинович |
|
10. |
113-ЮФС |
Карпюк Сергій
Васильович |
|
11. |
072-ЮФС |
Каськов Михайло Павлович |
|
12. |
112-ЮФС |
Клемба Володимир
Анатолійович |
|
13. |
001-ЮФС |
Кляхін Артем
Анатолійович |
|
14. |
111-ЮФС |
Козловська Марія
Вікторівна |
|
15. |
053-ЮФС |
Костик Костянтин
Олександрович |
|
16. |
074-ЮФС |
Кучерук Олександр
Сергійович |
|
17. |
067-ЮФС |
Лізун Ольга
Володимирівна |
|
18. |
070-ЮФС |
Лядобрук Людмила
Володимирівна |
|
19. |
054-ЮФС |
Мельник Ігор Борисович |
|
20. |
019-ЮФС |
Остапов Сергій
Петрович |
|
21. |
108-ЮФС |
Петрущак Анна Ігорівна |
|
22. |
098-ЮФС |
Підвальна Євгенія
Зіновіївна |
|
23. |
051-ЮФС |
Плахтій Юрій
Володимирович |
|
24. |
011-ЮФС |
Синиця Віталій
Васильович |
|
25. |
034-ЮФС |
Сівчук Тетяна
Анатоліївна |
|
26. |
087-ЮФС |
Суслова Анна
Миколаївна |
|
27. |
062-ЮФС |
Тужанський Ігор
Мар'янович |
|
28. |
043-ЮФС |
Ходаківська Світлана
Олександрівна |
|
29. |
075-ЮФС |
Шинкарук Володимир
Володимирович |
|
30. |
055-ЮФС |
Шутяк Дмитро
Сергійович |
|
31. |
040-ЮФС |
Яроцька Ірина
Миколаївна |
Група № 4-ЮФС
(спеціалізація із земельного та господарського
права)
Консультація – 30.07.2009 о 9.00.
Фахове вступне випробування з правознавства у
формі співбесіди – 2.08.2009 о 9.00
Місце проведення консультації – вул.
Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, лекційний зал №1
Місце проведення
співбесіди – вул. Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, аудиторія 210
№ з/п |
Реєстраційний номер |
Прізвище, ім'я та по батькові абітурієнта |
|
1.
|
109-ЮФС |
Андрейчик Юлія
Любомирівна |
|
2.
|
099-ЮФС |
Ахтимчук Сергій
Іванович |
|
3.
|
076-ЮФС |
Багінський Артем Олександрович |
|
4.
|
015-ЮФС |
Басюр Альона Миколаївна |
|
5.
|
002-ЮФС |
Березюк Олексій
Миколайович |
|
6.
|
025-ЮФС |
Вінічук Євгенія
Олександрівна |
|
7.
|
030-ЮФС |
Вінцковська Олена
Станіславівна |
|
8.
|
026-ЮФС |
Гаврилова Олена
Юріївна |
|
9.
|
036-ЮФС |
Глупак Анастасія
Василівна |
|
10. |
017-ЮФС |
Гноянко Марина
Миколаївна |
|
11. |
021-ЮФС |
Гончарова Олена
Сергіївна |
|
12. |
045-ЮФС |
Ігнат Ганна
Анатоліївна |
|
13. |
065-ЮФС |
Їжак Оксана Михайлівна |
|
14. |
049-ЮФС |
Кітнік Олександр
Миколайович |
|
15. |
066-ЮФС |
Крушеніцький Валерій
Михайлович |
|
16. |
046-ЮФС |
Лук'янова Тетяна
Леонідівна |
|
17. |
035-ЮФС |
Мазяр Ольга
Валеріївна |
|
18. |
006-ЮФС |
Марчук Макар Петрович |
|
19. |
020-ЮФС |
Роїк Ірина
Дмитрівна |
|
20. |
068-ЮФС |
Сабадаш Костянтин
Олександрович |
|
21. |
088-ЮФС |
Сергійчук Юрій
Вікторович |
|
22. |
064-ЮФС |
Смірнова Ірина
Сергіївна |
|
23. |
013-ЮФС |
Сорока Дмитро
Валерійович |
|
24. |
032-ЮФС |
Твердун Наталія
Миколаївна |
|
25. |
101-ЮФС |
Чаус Альона Анатоліївна |
|
26. |
102-ЮФС |
Чаус Костянтин
Петрович |
|
27. |
010-ЮФС |
Черняк Роман Іванович |
|
28. |
092-ЮФС |
Шкуратов Павло
Сергійович |