СПИСКИ
груп абітурієнтів юридичного факультету
з
повною вищою освітою (спеціаліст за спеціальністю Правознавство),
які
вступають для навчання за денною формою
за
освітньо-професійною програмою підготовки магістрів
за
напрямом підготовки 0601 Право
спеціальністю 8.060101 Правознавство
Група № 1-ЮФМ
(державно-правова спеціалізація)
Консультація – 30.07.2009 о 10.00.
Фахове вступне випробування з правознавства у
формі співбесіди – 31.07.2009 о 13.00
Місце проведення консультації – вул.
Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, лекційний зал №1
Місце проведення
співбесіди – вул. Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, аудиторія 210
№ з/п |
Реєстраційний номер |
Прізвище, ім'я та по батькові абітурієнта |
|
1 |
2 |
3 |
|
1.
|
034-ЮФМ |
Аббасова Аля Гюндузовна |
|
2.
|
015-ЮФМ |
Андросова Катерина Андріївна |
|
3.
|
001-ЮФМ |
Вінер Марина Вікторівна |
|
4.
|
022-ЮФМ |
Віраг Едуард Олександрович |
|
5.
|
030-ЮФМ |
Владіміров Сергій Олексійович |
|
6.
|
024-ЮФМ |
Заблоцький Олександр Володимирович |
|
7.
|
006-ЮФМ |
Савчук Аліна Миколаївна |
|
8.
|
014-ЮФМ |
Стребкова Олеся Віталіївна |
Група № 2-ЮФМ
(цивільно-правова спеціалізація)
Консультація – 30.07.2009 о 10.00.
Фахове вступне випробування з правознавства у формі
співбесіди – 31.07.2009 о 16.00
Місце проведення консультації – вул.
Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, лекційний зал №1
Місце проведення
співбесіди – вул. Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, аудиторія 210
№ з/п |
Реєстраційний номер |
Прізвище, ім'я та по батькові абітурієнта |
|
1 |
2 |
3 |
|
1.
|
021-ЮФМ |
Білий Валентин Вікторович |
|
2.
|
007-ЮФМ |
Вагіна Ірина Дмитрівна |
|
3.
|
025-ЮФМ |
Волощук Павло Юрійович |
|
4.
|
010-ЮФМ |
Довженко Максим Олександрович |
|
5.
|
004-ЮФМ |
Калинюк Ольга Анатоліївна |
|
6.
|
029-ЮФМ |
Лапко Юрій Валентинович |
|
7.
|
027-ЮФМ |
Лічман Юлія Петрівна |
|
8.
|
008-ЮФМ |
Намистюк Олександр Васильович |
|
9.
|
012-ЮФМ |
Оксанюк Наталія Миколаївна |
|
10.
|
032-ЮФМ |
Особський Дмитро Миколайович |
|
11.
|
037-ЮФМ |
Особський Микола Миколайович |
|
12.
|
026-ЮФМ |
Пасічник Олександра-Вікторія
Валеріївна |
|
13.
|
013-ЮФМ |
Печенюк Роман Валерійович |
|
14.
|
003-ЮФМ |
Підгурський Ігор Михайлович |
|
15.
|
017-ЮФМ |
Слободян Олена Миколаївна |
|
16.
|
005-ЮФМ |
Собищанська Оксана Валентинівна |
|
17.
|
028-ЮФМ |
Федькин Олександр Анатолійович |
|
18.
|
002-ЮФМ |
Ходецький Павло Анатолійович |
|
19.
|
036-ЮФМ |
Чернявська Вікторія Вікторівна |
|
20.
|
031-ЮФМ |
Шкробот Алла Юріївна |
Група № 3-ЮФМ
(кримінально-правова спеціалізація)
Консультація – 30.07.2009 о 10.00.
Фахове вступне випробування з правознавства у
формі співбесіди – 2.08.2009 о 13.00
Місце проведення консультації – вул.
Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, лекційний зал №1
Місце проведення
співбесіди – вул. Проскурівська, 57,
навчальний корпус №4, аудиторія 210
№ з/п |
Реєстраційний номер |
Прізвище, ім'я та по батькові абітурієнта |
|
1 |
2 |
3 |
|
1.
|
033-ЮФМ |
Будник Олександр Сергійович |
|
2.
|
020-ЮФМ |
Вугман Анна Сергіївна |
|
3.
|
009-ЮФМ |
Лояніч Ірина Геннадіївна |
|
4.
|
011-ЮФМ |
Меланчук Анна Василівна |
|
5.
|
019-ЮФМ |
Нагорна Віталіна Володимирівна |
|
6.
|
018-ЮФМ |
Рага Юлія Олександрівна |
|
7.
|
035-ЮФМ |
Фурман Вадим Васильович |
|
8.
|
016-ЮФМ |
Цвігун Олена Валеріївна |
|
9.
|
023-ЮФМ |
Швень Олександра Анатоліївна |