ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ПРАВА
Галузь
знань: 0304 Право
Спеціальність: 7.03040101 Правознавство
Освітньо-кваліфікаційний рівень: Спеціаліст
Заочна форма навчання
Список абітурієнтів, які зараховані на навчання на 6
курс
заочного факультету за заочною формою за спеціальністю
7.03040101 Правознавство за кошти фізичних, юридичних осіб
(накази № 402/15 від 15.08.2015 р., № 418/15 від 26.08.2015 р.)
№з/п |
Прізвище, ім'я та по батькові абітурієнта |
|
1. |
Андрющенко Олена Святославівна |
|
2. |
Арещенкова Неля Миколаївна |
|
3. |
Балєв Валентин Петрович |
|
4. |
Бернада Анастасія Віталіївна |
|
5. |
Боровик Таїсія Анатоліївна |
|
6. |
Бурбела Віталій Анатолійович |
|
7. |
Варжевський Володимир Олексійович |
|
8. |
Васерман Раїса Володимирівна |
|
9. |
Васильченко Анжела Василівна |
|
10. |
Вєрємєєв Анатолій Олексійович |
|
11. |
Гавриленко Вікторія Юріївна |
|
12. |
Герц Надія Михайлівна |
|
13. |
Гілін Роман Володимирович |
|
14. |
Годована Юлія Валентинівна |
|
15. |
Гринчук Єгор Олександрович |
|
16. |
Данюк Максим Анатолійович |
|
17. |
Дем`янчук Вячеслав Миколайович |
|
18. |
Демчишина Марина Миколаївна |
|
19. |
Дигало Катерина Миколаївна |
|
20. |
Домосілецький Іван Олександрович |
|
21. |
Дубінчук Дарина Вікторівна |
|
22. |
Дубограй Юрій Михайлович |
|
23. |
Егреші Катерина Петрівна |
|
24. |
Євсєєв Дмитро Ігорович |
|
25. |
Закусило Олег Олександрович |
|
26. |
Залевська Тетяна Леонідівна |
|
27. |
Іщук Ірина Анатоліївна |
|
28. |
Калинюк Костянтин Іванович |
|
29. |
Карнаух Віта Ігорівна |
|
30. |
Ковальський Тарас Богданович |
|
31. |
Колісник Руслан Федорович |
|
32. |
Костюк Богдан Анатолійович |
|
33. |
Костьолко Сергій Юрійович |
|
34. |
Кравчук Юрій Михайлович |
|
35. |
Крутий Руслан Олександрович |
|
36. |
Левчук Ірина Олександрівна |
|
37. |
Легун Юрій Сергійович |
|
38. |
Лисенко Антоніна Юріївна |
|
39. |
Лядобрук Дмитро Володимирович |
|
40. |
Мазур Мар`яна Анатоліївна |
|
41. |
Міщук Максим Юрійович |
|
42. |
Мороз Ігор Михайлович |
|
43. |
Найдук Катерина Валентинівна |
|
44. |
Негодуйко Інна Олегівна |
|
45. |
Олінець Вікторія Олександрівна |
|
46. |
Остапчук Діана Олегівна |
|
47. |
П`ятницька Наталія Олександрівна |
|
48. |
Палійчук Валентин Петрович |
|
49. |
Пасечна Наталія Вікторівна |
|
50. |
Полодюк Ірина Вікторівна |
|
51. |
Придворницький Сергій Сергійович |
|
52. |
Радченя Анна Віталіївна |
|
53. |
Радченя Юрій Юрійович |
|
54. |
Ратушна Сабіна Ігорівна |
|
55. |
Рижук Інна Ігорівна |
|
56. |
Романюк Максим Вячеславович |
|
57. |
Рохов Максим Олегович |
|
58. |
Рудик Юлія Юріївна |
|
59. |
Савчук Олена Олександрівна |
|
60. |
Савюк Михайло Миколайович |
|
61. |
Сасюк Ірина Вікторівна |
|
62. |
Свірщ Дмитро Васильович |
|
63. |
Сидяченко Ірина Олександрівна |
|
64. |
Сломінська Лідія Ігорівна |
|
65. |
Сук Дмитро Васильович |
|
66. |
Тимощук Наталія Василівна |
|
67. |
Тимчишин Василь Михайлович |
|
68. |
Ткач Віктор Миколайович |
|
69. |
Ткач Мирослава Василівна |
|
70. |
Франков Богдан Петрович |
|
71. |
Хмара Надія Володимирівна |
|
72. |
Циганюк Оксана Юріївна |
|
73. |
Цимбалюк Євгенія Анатоліївна |
|
74. |
Широкобород Аліна Геннадіївна |
|
75. |
Шпорт Марія Миколаївна |
|
76. |
Юріна Анна Валеріївна |
|
77. |
Ялова Наталія Ігорівна |
|
78. |
Яковишина Алла Андріївна |
|